Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vágyok arra, hogy...

Miért vágyok arra, hogy valaki aggódjon értem?

Figyelt kérdés
Jólesik olyanokról fantáziálni, hogy pl. megsérülök vagy lefogyok nagyon soványra, hogy aggódjon értem valaki. Arra is gondoltam már, hogy megsértem magam szándékosan, nem tettem meg, mert tudom, hogy nem helyes de, hogy jó lenne. Járok kezelésre amúgy depresszió miatt de mintha lenne bennem valami figyelem iránti vágy vagy nem is tudom, hogy mondjam... Visszafogom magam, mert tudom ez nem normális de szerintetek mitől lehet?

2023. szept. 7. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert szeretet

hiányod van.

2023. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki gyermekkorában nem kapja meg a kellő figyelmet és szeretetet, az élete végéig azért fog ácsingózni.
2023. szept. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Magánéleted milyen van barátod / barátnőd?
2023. szept. 8. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nincsen se kapcsolatom se barátaim.

Félek igazából a kapcsolatoktól, amikor lett volna lehetőségem ismerkedni azt is lemondtam, mert féltem, hogy úgyse fogok tetszeni senkinek. Magányos vagyok de mindig amikor eszembe jut milyen gonoszak tudnak lenni az emberek elmegy a kedvem.

2023. szept. 8. 08:37
 5/6 jázminhollosi válasza:
100%
Szia. Pedig ismerkedned kéne. Nem kell egyből kapcsolatnak lennie. Egyszerűen szerezz 1-2 baratot akik meghallgatnak téged. (meg persze te is őket) 1 ember is sokat segíthet rajtad hidd el..:/ Gyerekkorodban történt valami olyan h a szüleid nem szerettek vagy bármi? Szerintem emiatt lehet ez a problémád, bár nem tudom. Akár ha közel laksz én is szivesen meghallgatlak/talalkozhatunk. De ha egy online barátot szerzel ő is sokat segíthet. Meghallgat, beszéltek stb. És ne félj attól h nem vagy szép mivel mindenki gyonyoru.:)) Ja és nem minden ember gonosz bár az igaz hogy sokan azok..:/ úgyhogy azért figyelj oda kiben bízol meg
2023. szept. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Mert jólesik érezni, hogy valakinek fontos vagy.
2023. szept. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!