Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy hülyeséget csinált...

Lehet, hogy hülyeséget csináltam, segítség?

Figyelt kérdés
Elkeseredett és dühös vagy ezért bevettem 16 db Frontint. Nem tudom most mi lesz gondolom ez nem olyan sok, hogy baj legyen belőle vagy észrevegyék?? Valaki segítsen mit tegyek?

2023. szept. 8. 22:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
26%
Meg fogsz halni, hívjál mentőt magadra, de azonnal!!!!!!!!
2023. szept. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
72%
Én egy darabtól bealszok fél napra, te nagyon beteg vagy, ha túléled menj pszichiáterhez!
2023. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim válasza:
91%
Mentőt hívj, mi messziről nem tudunk segíteni. Meg szólj valakinek, aki a közeledben van.
2023. szept. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
68%
Feküdj le, úgyis mindjárt elalszol. Nem fogsz meghalni, de valószínűleg nem lesz őszinte a mosolyod ébredéskor.
2023. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 A kérdező kommentje:
Mentőt nem akarok, nem akarom, hogy megtudja bárki még nem is vagyok rosszul, járok amúgy pszichiáterhez de ma nagyon kiborúltam.
2023. szept. 8. 22:49
 6/69 A kérdező kommentje:
Basszus úgy érzem jobb is lenne ha nem ébrednék fel nem nagyon várok már semmit az élettől...
2023. szept. 8. 22:50
 7/69 Kroms ***** válasza:
60%
Kis szerencsével akár túl is élheted, de a vesédtől könnyen lehet, hogy elbúcsúzhatsz.
2023. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 Kroms ***** válasza:
86%
Ja, amúgy az öngyilkossági kísérletet kivétel nélkül mindenki meg szokta bánni, úgyhogy érdemes lenne lenyomnod az ujjadat a torkodon, amíg ki nem hányod a tablettákat.
2023. szept. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
83%

Pedig meg fogják tudni. Hidd el, nem olyan ez, hogy elalszol, szépet álmodsz, aztán szárnyakkal a hátadon ébredsz fel.... Nagyon nem.

Gyomormosás kéne mielőbb, mert ha benned marad, az szarabb lesz. Tényleg szólj a környezetednek és hívjatok orvost.

2023. szept. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
77%
Lélegezz mélyeket, igyál meg félóránként legalább 2 pohár vizet és egy kicsit mozogj, tartsd ébren magad, de ne vidd túlzásba. Ha érzed hogy elaludnál, pofozd fel magad. Közben értesítenék valakit, ez nem játék!
2023. szept. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!