Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális egyáltalán az ilyen...

Normális egyáltalán az ilyen nő, vagy előfordul, hogy ő a nárcisztikus?

Figyelt kérdés
Adva van egy nő, aki állítólag egy nárcisztikus ember miatt vált "traumás kötődés" áldozatává. A létező összes fórumon, ezen kívül is, telesírja a bánatát, keresve azt a választ, ami őt igazolja. Ennek elérésére az állítólagos nárcisztikus összes rossz szokását felsorolja, az állítólagos prostituáltaktó (jó, ez hihető), a szexuális szokásokig bezárólag (na jó, ez is hihető), néhol azért 18-as karikát megkívánó módon. A kérdés az, hogy ha ennyire tisztában van a szituval, vagy legalábbis lejött neki, hogy ez nem fog működni, mert a férfi egyszerűen csak ilyen, akkor miért folytatja ezt az egészet, már két éve folyamatosan. Nem lehet, hogy az ő egojával van igazából a probléma? Mert férfit, más nem alkalmi kapcsolatra akkor kap az ember, amikor akar (na jó, ezt meg én tudom:D) mert hogy nem a férfi "lelke", személyisége hiányzik neki, az biztos!

2023. szept. 10. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

"Mert férfit, más nem alkalmi kapcsolatra akkor kap az ember, amikor akar (na jó, ezt meg én tudom:D) "


Szerintem innentől kezdve ne firtass ilyen lelki kérdéseket, hogy ki mit miért csinál, csak össze fogsz zavarodni. Inkább folytasd az alkalmi kapcsolataidat, az való neked.

2023. szept. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elég silány életed lehet, ha neked a "lelki kérdések" és alkalmi kapcsolatok kizárják egymást.

Egy független ember azt csinál amit akar. Azzal még nem árt senkinek.

2023. szept. 13. 13:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor elég sok embernek van silány élete, de szerintem inkább csak beképzeled. Az igazán boldog emberek a környezetemben inkább csak összezavarodnának és befordulnának bármilyen "alkalmi "kapcsolat"-tól" a saját életükben.

Azon meg nem tudom mit nem értesz, hogy ha valakinek könnyedén megy a test lélek nélkül kezelése, annak a lelke nem éppen alkalmas más emberek elemezgetésére.

2023. szept. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!