Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2,75 mg frontin kifog tartani...

2,75 mg frontin kifog tartani egésznap?

Figyelt kérdés

Az a helyzet áll fent nálam,hogy ha sokat iszok akkor másnap egésznap remegek és szorongok,stb.Vettem be 10:30kor 8darab 0,25os frontin meg 11:30kor még 3darabot. Érezni fogom egésznap a hatását? Mert ilyenkor ha iszok nagyon sokat akkor egésznap remegek,felállni se tudok annyira.. Most ennyi mennyiségű frontintól jól vagyok.Kitarthat egésznapra a hatása?

Mert ha este kialszom magam akkor másnap nincs nálam ez az alkohol miatti remegés.Csak ez az egy nap ilyen nagyon rossz és remélem ennyi frontinnal kibírom ezt a napot remegés nélkül.



2023. szept. 11. 12:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Az eszedbe jutott már, hogy ne alkoholizálj? A frontin meg nem cukorka, hogy nyolcasával dobáld magadba. De szerintem ezt te is nagyon jól tudod. Pszichiátert javasolnék, mert nyilvánvalóan komoly gondok vannak veled, már ha nem kamu a kérdés.
2023. szept. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem alkoholizalok sokat.De ha mondjuk 1x iszok egy keményet,akkor masnap nagyon rosszul leszek,es 1-2 szem frontin az semmit sem fog segiteni.
2023. szept. 11. 12:36
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
Ja, aztán tíz év múlva már akkor is bedobsz egyet ha kikapott a csapatod. Szedjed csak.
2023. szept. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
Van egy hatásgörbéje, és felezési ideje. A felezési idő adott, tehát nagyobb mennyiség egyszerre való bevétele esetén is ugyanannyi.
2023. szept. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen gyógyszereket akkor sem szedjük ész nélkül, mert pillanatok alatt rá lehet szokni, és lejönni róla baromi nehéz.
2023. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

3-as nem buliból szedem meg nem is akkor ha szomorú vagyok. Csak akkor hogyha testi tüneteket produkálok és minden bajom van,mert akkor azt érzem muszáj bevenni.


4-es a felezési idő az az hogy bevettem most 11 darabot és pl 6-10-12 óra múlva 5,5 darabnak fogom érezni a hatását?

2023. szept. 11. 12:46
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
Ez lenne a legnagyobb bajom
2023. szept. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hidd el elég szar,hogyha annyira remeg az egész tested hogy az ágyból sem tudsz felkellni,mert azt érzed össze esel,pulzusod meg vagy 130
2023. szept. 11. 12:49
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Ja nem kell annyit inni de szar lehet alkoholistának lenni
2023. szept. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Akkor ne igyál. Jobb ötletem nincs. Nem értem, minek kérdezel, ha a tanácsokat nem fogadod meg, csak nyomod, hogy milyen rosszul vagy. Mit akarsz tulajdonképpen ezzel a kérdéssel?
2023. szept. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!