Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kamaszkori hangulat ingadozás...

Kamaszkori hangulat ingadozás meddig normális ?

Figyelt kérdés

Kb naponta 10 hangulat választásom van pl szorongás düh eufória depresszió között váltakozom

Illetve ezek a váltások belső “fájdalommal “ is járnak



2023. szept. 11. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Még most is tart.54 éves vagyok.
2023. szept. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Valakinek semeddig.


Vannak fejlodesi stadiumok de a hangulat az nagyjabol konstans kis kilengessel persze, de nem ingadozo mint egy borderlineosnak ahogy a hashtagbe irtad (bar nem tudom miert, van akit ismersz es az lenne?).


Illetve, meg 10 naponta manias euforia, aztan total mely depresszio ugy, hogy 30 napig csak az ágyban lógatod ki a labad - ez nem jellemzo kamaszkorra.


A #-ekbe csomo szemelyisegzavarra jellemzo dolgot irtal, elarulnad konkretan mirol van szo mert igy homalyos a dolog.

2023. szept. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mivel meg nem töltöttem be a 18 nem mondható ki de elég erőteljesen a BPD jegyeit viselem és meg bízom benne hogy kinő hetek ezért teszek fel ilyen kérdéseket 😭
2023. szept. 11. 21:42
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Fiú / lány vagy? Csak mert utóbbi esetben pl a hormonok is elég erőteljesen bele tudnak szólni a hangulatba.
2023. szept. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fiú
2023. szept. 12. 19:24
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Bipoláris vagy borderline. Én kb 10 éve szenvedek bipolárisba.
2023. szept. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

Keress fel egy (gyermek) pszichiátert, ő fog tudni segíteni,mi sajnos nem.

Nekem is onnan lett gyanús a bipoláris zavar,hogy még 20 évesen is "kamaszodtam".

2023. szept. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!