Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbián mi segít?

Szociális fóbián mi segít?

Figyelt kérdés

Láttam sokan vagyunk itt ezért segíthetnénk egymásnak.

Mindenki írja le kinek mi segít akár picit is.

Nekem például az önsegítő könyvek sokat segítenek.



2023. szept. 12. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az öregedés is segít. Rájön az ember, hogy mások is olyanok mint ő ill. sokszor az ellenszenves viselkedés szintén szociális fóbiát takar.
2023. szept. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Latom parhuzamosan valaszolunk az 1-essel, igaza van az ido segit. De ido elott fobian esetleg mar nem kell gyogyszerezes ha nem olyan durva. Elsore pszichologus, ha nagyon nagyon nincs eredmeny, akkor gyogyszer.
2023. szept. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az segít, ha nem látom az embereket, illetve sötétben tájékozódom mint a denevérek. 🦇
2023. szept. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán egy kicsit az segít,hogy latom ahogy mások tudnak önmaguk lenni és természetesen viselkednek. Nincsenek zavarba. Meg nekem az alkohol nagyon sokat enyhít. Gyógyszert is próbáltam,de hiába.
2023. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem tudsz megnyílni, ha nem foglalkozol a múltaddal, mert az bizony hatással van a jelenedre. Fel kell dolgozni a múltbéli sérelmeket, a problémákat pedig meg kell oldani. Ha száműzöd, mindig kísérteni fog.
2023. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!