Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyen rossz mentálhigénés...

Ilyen rossz mentálhigénés ellátás mellett hogy akarják megoldani az incel problémát?

Figyelt kérdés
Nos nem mintha meg akarnák de! Kisgyerekkorontól kezdve huszonéves koromig annyinál de annyinál voltam.. Pszichológus, pszichiáter, még kineziológusnál is stb stb. Most vagyok 23. Valami kegyetlen buta nő volt akihez jártam még tiniként, említettem a cbd olajat hogy az hátha enyhíti a tikkjeimet és azt mondja "ráfogsz szokni" lol, mire? THC sincs benne.. Meg halkan megjegyzi magában hogy jó esetben nem a fiúk érdeklik a fiúkat.. És még estig sorolhatnám, többet árt mint használ. Rengeteg ember vernyákol ezen az oldalon, "ühühüh fordulj szakemberhez". Én már semmilyen agyturkásznak nem engedem hogy a fejemben turkáljon, valami nem tetszik neki akár egy mondvacsinált okkal is bezárathat.
2023. szept. 12. 19:55
1 2
 1/14 anonim válasza:
82%
Egyébként most félretéve minden ellenérzést az incelekkel kapcsolatban, ezzel sajnos nem tudok vitatkozni. Magyarországon tényleg nagyon rossz a helyzet, nemcsak egy incel, de egy depressziós, mentálisan beteg ember sem kap megfelelő segítséget, ellátást. Nem hiába járunk élen öngyilkosságban, depresszióban, alkoholizmusban...
2023. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem valamelyest a sport normalizálja a hangulatom, már csak az anyagi gondjaimat tudjam megoldani..
2023. szept. 12. 20:04
 3/14 anonim ***** válasza:
14%

Az incelek egy terrorista csoportokhoz meg szektákhoz hasonló csoportosulás. Nyilván ezekben a csoportokban van jó sok birka, akik max ide járnak bégetni, erő ember jóval kevesebb, de ettől még az agymosás és az elnyomott, fel-fel törő agresszió adott mindenkinél.


Ezt egy normál pszcihológus nem fogja neked deprogramozni, mert ez egy jóval komolyabb, komplexebb probléma.


És egyébként is, az erre szakosdott terapeuták férfiak, okkal. A klux klánosokat se fekete szakemberek fogják helyretenni, mert a paciens nyilván nem bízik a kompetenciájukban, meg tulzottan el van foglalva a gyűölködéssel és nem fog racionálisan reflektálni semmire.

2023. szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
91%
3. Te egy szélsőségről beszélsz, ami nem igaz mindenkire, aki incel. Vannak ennek is fokozatai. A legenyhébbtől a legsúlyosabbig.
2023. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Elég hozzá rossz önbecsülés és önbizalom hiány, meg csúnya külső, esetleg egészségügyi gondok mint nálam.
2023. szept. 12. 20:38
 6/14 anonim ***** válasza:

4, Igen, amint írtam nyilván nem minden incel dobál savat nőkre, követ el nemi erőszakot meg rendez mészárlásokat, ez csak egy kis réteg. Mint mondtam, a legtöbbbek csak a szája nagy, általában csak anonímitásban.


De ettől független az ideológia ami ezeket a bűntényeket motiválja adott, és ezeknek a dogmáknak a lebontása egy specializált szakág.

2023. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%

"Ilyen rossz mentálhigénés ellátás mellett hogy akarják megoldani az incel problémát?"

Miért, ki akarja ezt megoldani?

2023. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7.Akik reszketnek az incel tömeggyilkosságoktól.
2023. szept. 12. 22:02
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
7: És nekik milyen befolyásuk van az egészségügyi, mentálhigiénés ellátásra?
2023. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Semmi, nem is érdekli őket. Tömeggyilkosságok mindig is lesznek, soha nem lesz olyan időszak a világban ahol nem rendez valaki vérfürdőt.
2023. szept. 12. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!