Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Keddi strandozásra, hogy...

Keddi strandozásra, hogy tüntessem el?

Figyelt kérdés
Ma vagdostam magam (ollóval karcoltam, de nagyon bevörösödött), de kedden strandolni megyünk. Nagyon szeretnék én is fürdeni, de nagyon fontos, hogy ne vegye észre az osztályfőnököm. Kérlek segítsetek, kétségbe vagyok esve! Nem kérek olyan válaszokat, hogy úgysem fog begyógyulni..

2023. szept. 15. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Hol vagdostad magad? A karodon? Vegyél fel sok karkötőt.
2023. szept. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy tagadod azt a tényt, hogy nem fog begyógyulni, még nem fog begyógyulni...így jártál. Szerintem inkább erről a dologról beszélj valakivel, mert gondjaid vannak.
2023. szept. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Combomon, vádlimon, vállamon vannak leginkább
2023. szept. 15. 22:43
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Kenj rá Bephantent vagy neogranormon krémet.


Aztán mielőbb keresd fel az iskolapszichológust!

2023. szept. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Hát ez keddig nem fog eltűnni sehogyan sem. Sőt, örülj ha egyáltalán eltűnik egy része idővel, évek múlva.

Szóval jobb volna, ha erőt vennél magadon, és szembenéznél azzal, hogy problémád van, ami miatt pszichológushoz kell fordulnod, hogy meg tudd oldani.

2023. szept. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Tizenévesen én is csináltam ekkora baromságot, 30 évesen is ott a nyoma...
2023. szept. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

A karcolás pontosan mit takar? Vérzett vagy csak vörös? Ha csak vörös volt, akkor jó esélyed vannak arra, hogy el fog addigra múlni, főleg ha bekened krémmel ahogy korábban javasolták. Ha legalább olyan mint pl egy macska karmolás, akkor nem fog addigra elmúlni, sőt lehet, hogy életed végéig ott marad a nyoma.


Ha nem úgy néz ki, hogy eltűnik, de el akarod rejteni, akkor esetleg olyan fürdőruhát kereshetnél amit eltakarja. Bár ha a vádlidon is van, akkor az már kifejezetten gyanús, főleg ha nem vagy kifejezetten szégyellős. Meg persze olyat nehezebb is találni, főleg keddig.

2023. szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%
Mondd hogy kertészkedtél vagy susnyásban kirándultál. Nekem is karmolásaim vannak olyankor plusz véraláfutások és csípések simán mindenhol észre se veszem hogy mikor karcolt valami ág, csak utólag. Vagy fogd a macskára. És ne vagdosd magad inkább menj el futni, vagy állj neki fekvőtámaszozni.
2023. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!