Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichiátrián adni fognak...

A pszichiátrián adni fognak nyugtatókat, ha kérek?

Figyelt kérdés
Eddig családtagtól kaptam a Xanaxot, de már elutazott, két napi adagom maradt. Gyógyszerrel tudok 4-5 órát aludni, képzésre járok, de idegileg ki vagyok égve, és tönkre vagyok menve, PTSD jellegű tünetekkel, emiatt nagyon kellene. Hogyha kérem, akkor felírnak Xanax XR-t, vagy Rivotrilt járóbeteg ellátásban? Esetleg érdemes a drogambulanciára menni? Pszichoterápia, SSRI, AAP hatástalan volt nálam.

2023. szept. 19. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Azt ne mondd el nekik, hogy eddig kitől kaptad.
2023. szept. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1: Akkor mit mondjak, ki adta? EESZT-ben látni fogják, hogy nincs vénytörténet. Egyébként a háziorvosával íratta ki apám, nem illegálisan szerezte be.
2023. szept. 19. 17:25
 3/10 Szabó.Jani ***** válasza:
82%

2: De édesapád nem Neked, hanem magának iratta fel.

A háziorvos saját maga is írhat fel xanaxot, fordulj hozzá és őszintén mondd el a panaszaid meg h az édesapád xanaxától jobban lettél.

Majd írd meg kérlek, h hogyan alakzlt a dolig, mu lett végül!

2023. szept. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Háziorvos felírhatja. Pszichiáterhez nem sok esélyed van bejutni 2 napon belül. Hosszú távon viszont szükséges lenne.
2023. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4: Nálunk nem kell időpont a gondozóba, ott ráadásul emelt támogatással írják fel, a háziorvosom nem akarom ezzel zaklatni.
2023. szept. 19. 19:17
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Hú, szerencsések vagytok! Akkor viszont számolj be neki mindenről. Lehet tud hatásosabb gyógymódot.
2023. szept. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kései Sirató ***** válasza:
64%
Lehet, hogy a háziorvosod is felírja, ha elmondod, hogy mi a probléma, csak azt ne mondd, hogy eddig is szedted, mert azon kiakadhat. Mondd, hogy nagyon szeretnéd és, hogy szükséged van rá az alváshoz!
2023. szept. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kései Sirató ***** válasza:
33%
A gondozóba csak annak nem kell időpont, aki régi betegük.Legalábbis nálunk így van.
2023. szept. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Mi lett veled?
2023. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9: Megkaptam a gyógyszert amit kértem.
2023. szept. 29. 20:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!