Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mik a tapasztalatok az Anafran...

Mik a tapasztalatok az Anafranillal depresszióra?

Figyelt kérdés
25 mg-ot szedek egy hete, eddig csak romlott a helyzet, iszonyúan szorongok és mikor felszólítottak órán, azt sem tudtam hol vagyok (mesterképzést csinálok, úgyhogy ez elég ciki volt). Szóval eddig elég gáz, de kitartok még, hiszen elvileg hamarosan hatni kezd. El sem tudom képzelni, milyen az élet szorongás és OCD nélkül… Mesélnétek róla?

2023. szept. 20. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
20mg-tól megállt a szorongásom, talán 2 hét alatt. Azóta is szedem ( 4 hó) és semmi bajom. Ha nem hat 4-6 hét alatt kérj másik gyógyszert.
2023. szept. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Sajna nekem nincs jó tapasztalatom vele. Igaz elég régi gyógyszer, szóval valakinél (mint pl: nálam) sok mellékhatása volt. Az OCD-men segített, de kb egy zombi voltam tőle sajnos, és fáradékony. Igaz én 75 mg SR-t szedtem már a végén.
2023. szept. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem székrekedést okozott,nem mindenkinél van igy de gyakori mellékhatása
2023. szept. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem vizelési nehézségeim voltak tőle, így inkább felírtak helyette mást.
2023. szept. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!