Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális betegséggel küzdők,ti...

Mentális betegséggel küzdők,ti hogy viselitek a(főképp) munkahelyi pletykát,ami titeket érint?Akár valós, akár nem.

Figyelt kérdés
Mit tesztek,ha kiderül a terjesztő?Mit éreztek,mennyire visel meg...?

2023. szept. 20. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megvisel. Szociális fóbiás vagyok.
2023. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Régebben jobban megviselt. Most már GE nya vagyok néha hülyeségeket mondok magamról hadd terjesszék lol
2023. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek amikor munkába álltam nagyon zavart most már kevésbé azért még zavar,de sokkal könnyebben feltudom dolgozni mint például 2-3 éve.(Borderline vagyok)
2023. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Szedtek gyógyszert is?
2023. szept. 21. 15:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen,de erre nem hat nálam.
2023. szept. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Igen szedek Kventiaxot gyógyszer nélkül nem sikerül megmaradnom emberek között a szorongásom miatt sajnos. De a gyógyszer hihetetlenül sokat segít nekem! Borderline vagyok.
2023. szept. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen nagyon megvisel. Pánik beteg vagyok és ha bántanak kiugrik a vérnyomásom, sokkal érzékenyebb vagyok azóta arra ha bántanak a munkahelyen.
2023. szept. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok. Van olyan, hogy szorongás, pánik betegség miatt nem kap valaki munka alkalmasságit? Munkatársam így akár kirúgatni,másnak kellene a helyem. Ha nem tudnék menni dolgozni tudom, hogy romlana az állapotom... Mióta ezt vissza hallottam teljesen ki vagyok😪
2023. szept. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!