Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tegnap este mikor probaltam...

Tegnap este mikor probaltam elaludni,egyszeruen a fejemben folyamatosan azt hallotttam,hogy beszelnek az ismeroseim. Pl az egyik nevetett,a masik mondott valamit pl hogy "ja ez igy volt" a masik meg h tenyleg? De ez igy egyszerre tobb embertol?

Figyelt kérdés

Es egyszerre. Ma szinten delutan pihenni akartam es ugyanez

Nagyon idegesito,nem tudok tole aludni

Ez mitol van? Ilyen sose volt



2023. szept. 20. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fáradtságtól szokott nekem hasonló lenni. De ha nagyon zavaró, és nem múlik, el kell menni szakemberhez.
2023. szept. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ez tényleg furcsa! Ha tôbbszôr észlelef ezt a jelenséget,- akkor érdemes Pszihiàter orvoshoz fordulnod!
2023. szept. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én az elalváskor szoktam néha a nevemet vagy valamit hallani hogy egy hang mondja mellettem. Ilyenkor mindig megijedek aztán nincs alvás. De nyilván az agyam játszik velem.

Esetleg próbálj vény nélkül kapható alvássegítőket, valeriána stb. Volt egy időszak mikor nem tudtam elaludni akkor fordultam ezekhez és a magne b6 álom nem segített hanem a második próbált bogyó de azt már azt hiszem nem lehet kapni. Nyugi erre nem lehet rászokni.

2023. szept. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!