Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontint újra kezdeni 3-4 nap...

Frontint újra kezdeni 3-4 nap után?

Figyelt kérdés
1 hónapig szedtem a frontint 3x0,25 és mondtam a pszichiáternek, hogy nem szedem mert nem hat. De így,hogy most nem szedek semmit kicsit jobban be vagyok feszülve nem gáz ha újra elkezdem szedni? Esetleg lehet, hogy mivel azt mondtam neki nem fogom szedni már lehet fel se irja ha ez a 14 db elfogy. És akkor megint le kell álljak vele hirtelen..nem tudom mit csináljak. Ja és csak néha vennem be lehet csak 1-et egy nap.

2023. szept. 21. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Mikor akarod megoldani a problémáid gyökerét?
2023. szept. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Lehet felezni, fokozatosan csökkenteni. Pl. 1 hétig napi 2x1/2 szem, aztán 1 hétig napi 1/2 estére és még maradna 3 és fél szem, ha jönne a következő világháború.
2023. szept. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én meg akarom de hiába járok orvostól orvosig nem derül ki semmi.. igazából azt se tudom mi váltja ki.. talán félek a haláltól amikor rosszul vagyok de nyilván valami miatt alakult ez is ki, ez a halalfelelm már csak plusz.. valami nyomja a lelkem de nem tudom mi az gondolom ezért vagyok depis meg vannak pánikrohamjaim. Pokol amit érzek minden nap nincs is kedvem élni a másik oldalról meg félek a haláltól mekkora gáz már. Én mindkettőt érzem egyszerre. Meg pszichológusnál nem jártam még talán az segít persze ha oda tudok figyelni nem leszek ott is rosszul
2023. szept. 21. 17:01
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2023. szept. 21. 17:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Mielőbb, mert ezektől a vackoktól nem leszel jobban, csak ráfüggsz, utána meg pokol lesz lejönni róla, plusz a mellélhatások.
2023. szept. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!