Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Scippa okozhat szexuális...

Scippa okozhat szexuális problémát?

Figyelt kérdés

Bipoláris zavarra írták fel 5mg scippa és 50mg lamolep. Korábban szedtem fluoxetint ami szintén egy ssri antidepi, abból többet szedtem és maradandóan nem okozott viszont a kezelés alatt voltak bajok 20mg-ot szedtem.

5mg scippával mik a tapasztalatok?



2023. szept. 26. 11:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Valamint a lamolep befolyásolhatja a lyndinette fogamzásgátló hatását?
2023. szept. 26. 11:25
 2/4 anonim ***** válasza:
15 mg Scippát szedek május vége óta. Nekem semmiben nem befolyásolja a libidómat, legalábbis nem vettem észre magamon változást ilyen téren. Fogamzásgátlóról nem tudok nyilatkozni, mert nem szedek. Ezt a kezelőorvosoddal érdemes megbeszélned.
2023. szept. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Flouxetine 20 mg korulbelul 10 mg Scippának felel meg. 5 mg elég kevés adag, ha nem mèsz feljebb akkor valoszinűleg kevésbé fog szexuàlis mellékhatást okozni mint a 20 mg fluoxetine. De egyébként SSRI-ok kb ugyanakkora aranyban okoznak szexuális mellékhatást.
2023. szept. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajna majdnem minden antidepresszáns okozhat. A modernebbeknél már kevésbé jellemző, de a régebbieknél elég gyakori. Nekem a mostani nem folyásolja be a libidómat, de az előzőek sajna eléggé.
2023. szept. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!