Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon szomorú vagyok mit...

Nagyon szomorú vagyok mit tegyek hogy jobban érezzem magam?

Figyelt kérdés
Csak sírok és semmi kedvem semmihez.Nem szeret engem senki.Barátaim sincsenek a korosztályom tele van barátokkal de velem sose akar senki se beszélni mert inkább mindig csak elnyomtak ha beszéltem.Nagyon zárkozott lettem az utóbbi időben.A szüleimmel sem tudok sosem beszélnk mert ők nem érnek rá mindig ezt mondják a suliban meg elkussoltatnak és nem hagynak szóhoz jutni így ott nincs sok esélyem.Nagyon rosszul érzem magam.Legszívesebben bántanám magam de nem tehetem mert újra visszaesek de élni sincs már kedvem.

2023. okt. 3. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Igazából ha depressziós vagy akkor ezek nem fognak használni: próbálj meg délutánonként, esténként sétálni egyet vagy kerékpározni egy kört, olyan kb 30-40 percet, vagy a YouTube-on keresel valami zenés-táncos tornát, nem tudom hogy fiú vagy, vagy lány, de akár fiú is tornázhat valami hip-hop aerobik vagy dance aerobik vagy zumba aerobik tornákat. Ha van ritmusérzéked, talán egy kicsit ezek felvidítanak, persze lehet hogy nem.
2023. okt. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Szerintem a zárkózottságod abból eredhet, hogy úgy érzed elnyomnak mások. (Sajnos átérzem voltam így én is, mivel a családom elnyomott ezért más közegben sem voltam túl bőbeszédű)

Tapasztalatom, hogy nem kell ugyanolyannak lenned mint a többiek:) Nem mindenki a nagy társaságok híve, lehet külön külön barátokkal lenni, keress olyan embereket akik hasonló beállítottságúak. Ne félj nyitni mások felé!

Ha pedig depisnek éreznéd magad, gondold csak el az a sok korodbeli társaság, na abból mennyi egymásnak az igaz barátja! Az ilyen társaságok beszélik ki egymást a legjobban minden csak látszat.

Sokszor van hogy az ember magára marad, ilyenkor ahogy az előttem írták ki kell mozdulni egyedül IS, és élvezni a természetet, nagyon sokat segít a rossz kedven egy séta(és még találkozhatsz új emberekkel is)

vagy egy jó edzés!

2023. okt. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

(Előző vagyok)

Ami még segíthet, próbáld meg tudatosan átirányítani a gondolkodásmódod pozitívra.

Ezt is tapasztalatból írom, hajlamosak vagyunk a rosszra gondolni a negatívra, pl: lefekvés előtt, ilyenkor próbáld meg egyből a jó emlékeket felidézni. Minél többet csinálod annál jobban áll rá az agyad a pozitív dolgokra és ez napközben is hatással lesz a közérzetedre:)

2023. okt. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy szomorú vagy, de azt gondolom, valaki biztos szeret, csak ezt nem mutatja ki a számodra megfelelő módon.

Te kit szeretsz, és hogyan mutatod ki a szeretetedet?

2023. okt. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
hát mindez nagy szívás ,de nem vagy ezzel egyedül ..hasonlóan érzek,éreztem én is egy időben ,de ahogy elkezdtem más emberek társaságát keresni,munkahelyet is váltottam ,akkor jöttem rá ,hogy nem velem volt a baj,hanem azzal a közeggel amiben voltam. Javasolnám neked is,hogy merj változtatni ,mert több van benned ,de mindenki másban is aki ilyen hozzád hasonló helyzetben van ,és kezdd el felismerni magadban a jót és azt amit szeretnek benned az emberek, Onnantól könnyebbé lesz moinden ..csak fel a fejjel és kitartást . meg lesz a gyümölcse =)
nov. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!