Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felemészt a szorongás?

Felemészt a szorongás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már régebb óta "szorongok"(azért írom idézőjelbe mert nem biztos hogy az) de most úgy érzem teljesen felemeszt, nehez volt az elmúlt pár hónap. Szülők váltak stb... a "barátaim" határozottan toxikusak de nem merek ki lépni a baratsagunkbol... hiányzik a volt legjobbaratnom vele tudtam erről beszélni, (kb 6 hónapja nem beszélünk) egy suliba járunk, így még nehezebb...


Gyakran kap el a síró görcs, nem kapok levegőt, szúr a mellkason,szédülök, hányingerem van zsibbadok és egyszerűen nem tudom terelni a figyelmem, ilyenkor megharapom magam (megnyugtat a fájdalom) egyre jobban utálom magam, a "barátaim" is mindig elmondják hogy éppen mim csúnya, vagy hogy mennyire lapos vagyok.


Egyszerűen úgy érzem ez az egész át veszi az irányítást az életemen, nem tudom mit tehetnék nagyon örülnék ha tudnátok tanácsot adni!


16/L



2023. okt. 4. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Iskolapszichológus nem tud segíteni? A "barátaid" nem tesznek neked semmi jót, próbálj meg inkább távol maradni tőlük és egészséges kapcsolatokat keresni.
2023. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Miért nem beszélgetsz a legjobb barátnőddel már fél éve?
2023. okt. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!