Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kissé beparáztam veletek volt...

Kissé beparáztam veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Ma arra lettem figyelmes hogy ültem a villamoson és csak úgy szoktam nézegetni ki az ablakon vagy egyszerűen gondolkodom,és láttam hogy egy ott járókelő pasas elkezdett nézni,de annyira hogy mikor leszálltam is végig nézett. Aztán valahonnan olyan ismerős volt egyszer mintha egy buliba is ott lett volna már,de miután leszálltam és hát,már jóval arréb sétáltam a megállótól,arra lettem figyelmes hogy valaki megszólított hogy bocsánat,bocsi a hangján hallottam hogy nem teljesen magyar és valószínű külföldi,ekkor hátra néztem és hát nem más mint az a pasas volt. Ekkor nagyon beparáztam,magamban azóta sem megy ki a fejemből,ez tényleg odaig követett? Nem is vettem észre csak akkor mikor még a megállóban voltam hogy feltűnően nézett és mutogatott,majd mikor leszólított az instámat akarta kérni,de nem teljesen magyar volt,ekkor mutogattam hogy No nem! Soha nem adnám meg egy idegennek,főleg egy külföldinek. Utana még ott mondta hogy No? Mondom no igen,és rohadt szerencsém volt hogy elment és nem zaklatott tovább,pont egy olyan helyen voltam már ahol az emberek nagy ívbe leszarták volna ha baj lett volna,csak kocsik tömege járt arra. Fényes nappalról beszélünk,őszintén az ember már nem tud elmenni nyugodtan vásárolni,mi lesz később??...
2023. okt. 6. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem kellene bambulnod masokat, mert ok ezt ugy ertelmezik, hogy stirolod oket es hogy probalkozhatnak! Hihetetlen, hogy a sajat viselkedeseden el se gondolkodsz... mi lesz kesobb???
2023. okt. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Képzeld nem bámultam,de gondolom neked nem tűnne fel hogy odanézz valaki,már egy jó ideje?? Szó sincs itt bambulásról.
2023. okt. 7. 09:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezek szerint akkor te is ilyen ember lehetsz ha ilyenkről beszélsz csak gratulálni tudok!! Nem kötekedést kértem hanem választ,ha nem tudsz normálisat adni Szia!
2023. okt. 7. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!