Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó ADHD-s önsegítő csoport...

Jó ADHD-s önsegítő csoport Budapesten?

Figyelt kérdés
Voltam egy ADHD-s FB-csoport élő találkozóján, de pont egy wannabee anyuka vezette, és sztem pont nem volt ADHD-barát, viszont jó lenne hasonszőrűekkel találkozni, beszélni.

2023. okt. 10. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%

Ez divat betegseg... Par eve hirtelen mindenki ADHDs...


Van aki egyszeruen hulyebb valamihez es ennyi

2023. okt. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Te például hülye vagy ehhez a témához, egyeske, és ennyi.

Annyi igazságod viszont van (vak tyúk is talál szemet), hogy divatbetegség, ezért is lehetséges, hogy wannabeek és ügyeskedők kiszorítsák a valódi ADHD-sokat.

2023. okt. 10. 22:30
 3/12 anonim ***** válasza:
1es vagyok...per pillanat kinyitod az instagramot es kb minden influencert hirtelen ADHDs .. az egyetemen a kis csajok is akik egyszeruen lustak tanulni helyette a plazakba jarnak...hirtelen aj nemtudok koncentralni ADHDs vagyok
2023. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Mi az a wannabee? Vagy ki az a wannabee? Meg fogok őrülni ezektől a hülye szavaktól, pedig nagyon jól tudok angolul. De nem fogok minden egyes ilyen szót megnézni az urban dictionary-ben...
2023. okt. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
nemtom mi az a wannabee..marmint gondolom tudom mert ertek angolul...de nekem is fulemt*k*m ki van ezektol a beszivarott amerikai meno kifejezestol.
2023. okt. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A wannabee zavar, miközben az influencert használod? :D Jókai idejében latin, német és francia szavakat használtak, az átkosban beszivárgott pár orosz, most meg ez van, hiába hisztizel. Amúgy se instám, se tiktokom, másutt sem jönnek velem szembe ezek az influenszerek, talán változtass a netezési szokásaidon, ha zavarnak...?
2023. okt. 11. 14:24
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy 1-es irja, divatbetegseg. 5 eve se volt ilyen kerdes max 1 evben 2. Most meg mar hetente 1 - 2.
2023. okt. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És akkor mi van? A kérdés az, van-e jó ADHD-s csoport Budapesten, minek vakkantasz ide, ha nem tudsz ilyenről? Sajnos még 1-2 éve is nyilatkozott olyat pszichiáter, hogy ez a 6-12 éves korosztály problémája, persze, hogy a sok diagnosztizálatlan felnőtt most keres megoldást a problémáira, amikor már elég infó elérhető. Agyaltam vagy harminc éven át, mi bajom, már azt is képes voltam komolyan venni, hogy megátkoztak, most megvan, mi a gond, próbálok továbblépni, erre jönnek a fogalmatlan idióták ideböfögni, hogy ők fogalmatlan idióták. Ha nincs válaszod a kérdésre, görgess tovább.
2023. okt. 11. 15:51
 9/12 anonim ***** válasza:

Kezdj el egy farmakoterapiat venlafaxine-nal az jo ADHDra is ha az van neked tessek orulj es vidulj. Menj pszichiaterhez ezzel. Olwexya neven fut, tamogatott ha van TB-d. En dokim felnyomott rogton 225mg-ra, masok kezdik 75mg-al en se, gyogyszeresz haverom se, neurologusom se, pszichiaterem sem hisz ebben az emelgeteses baromsagban. Elnyujtod a fajdalmat ujra meg ujra meg ujra. 2 es fel hetig bird ki, a 75mg-ot is 2 hetig kellene, nem lenne enyhebb. 2 es fel het utan nincs jo eredmeny akkor ESETLEG Semmelweis kivizsgalasra idopont es 2026-ban mehetsz elso kivizsgalasra, szerencsed lesz es nem nyer a fidesz marad orvos, kivizsgalas kb 1 honap mulva indul. Nem vicc ez ilyen kva lassan megy. Engem diagnosztizaltak. Tobblepcsos. Nagyon alapos, kva unalmas mar nem emlekszem reg volt 3 - 5 lepcsos szoval keszulj. Ha csak kokain szerut akarsz akkor felesleges mert kiszurnek siman.


Ha nyer a fidesz, akkor elso menet nem 1 honap hanem 24 honap. a tobbit szorozd fel ugyanigy. Tokmindegy fideszes vagy vagy sem. Orvosok is utaljak a fideszt, meg alapbol az orvosok bunkok a paciensekkel, az asszisztensek meg atvettek szimbiozissal ezt a viselkedest. A legtobb.

2023. okt. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én benne vagyok egy ADHD csoportban facebookon, és ők szoktak tartani online és élő találkozókat Budapesten :) Sajnos nekem nincsen lehetőségem elmenni, a munkám és az egyetem miatt, úgyhogy tapasztalattal nem tudok szolgálni, de a csoporttagok online nagyon aranyosak és segítőkészek, úgyhogy biztos nagyon jók az alkalmak is :)
2023. okt. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!