Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért szeretek kakilni?

Miért szeretek kakilni?

Figyelt kérdés
Olyan jó érzés amikor kinyomom magamból a kakit. Nagyon jó érzés megkönnyebülni. Ha tehetném egésznap kakilnék.

2023. okt. 12. 07:17
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Még régen mondták pasi ismerőseim, hogy a férfiak jobban szeretnek sz.rni, mint szexelni. Szóval nem vagy ezzel egyedül.
2023. okt. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Én egész nap biztosan nem vágynék kakilni, mert a szellemi örömökre, ingerekre, töltődésre óriási igényem van, de nekem is nagy öröm a kaksizás. Nekem elég annyi, amennyiszer történik, nem vagyok egy hajszoló típus.

A feszít, majd ellazul viszonylag rövid időn belül testszerte sajátosságunk, hogy örömet hoz. Jól esik az izmaidnak, testüregeidnek is.

2023. okt. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 azt szokták mondani, h egy jó sz.rás jobb, mint egy rossz szex. :D
2023. okt. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 Jó, de ez a nőknél is így van. Meg szerintem mindenkinél.
2023. okt. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%

Lelki szempontból:

1, umalmas az életed, kevés örömteli élmény ér, akár fizikai, akár lelki szempontból

2, kifejezetten szeretnél az életedben letenni valamilyen terhet, megszabadulni valamilyen nehézségtől

Azért írom, mert legtöbb ember számára ez jó érzés (kivéve ha valamilyen eü ok miatt fájdalmas), viszont ha ilyen mértékben vágysz erre, ott valami gond van.

2023. okt. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

egeszen a nyakadtol le az anuszodig megy egy un. vagus ideg. Ez meg a szived mellett is elmegy.


Amikor a kakkantas tortenik es mondjuk elegge nagy, tagito na szoval sok korulmeny szamit, lenyeg hogyha eleg a nyomas rajta akkor nevezzuk ugy hogy "megcsikizi" ezt az ideget amitol jol erzed magad.


Ez mar kellemetlenebb a refluxnal, mert ha begyullad az oesophagus akkor nyomja azt az ideget, es ez az ideg a szivet is befolyasolja, ezert erzik sokszor azokat a szivvereseket (is + stressz).

2023. okt. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit elbonyolította a 6-os, de a lényeg, hogy vannak ott idegvégződések, amiket kellemes ingerelni.
2023. okt. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert az idegvégződések miatt kellemes érzés, és ezért is történhet, hogy kis rásegítéssel pl anális szex során rhadt nagyot lehet élvezni.
2023. okt. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
Azért okoz örömöt, hogy ne tartogasd, mert az egészségtelen. A szex is azért örömforrás, hogy ne feledkezz meg a fajfenntartásról.
2023. okt. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nagyon jó érzés, ez tagadhatatlan, főleg mikor egy hosszú nap után otthon kényelmesen leülsz szarni egyet
2023. okt. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!