Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikroham/szorongás kialakulása?

Pánikroham/szorongás kialakulása?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Nálatok mennyire igaz, hogy a pánikrohamotok, szorongásotok akkor jött ki rajtatok, mikor már vége volt egy stresszes időszaknak és megnyugodtatok? Nálam totálisan igaz, hogy amikor pörgök, addig az agyamnak ‘nincs ideje’ gerjeszteni a hülye gondolatokat, de amint szabira megyek vagy lebetegszem, pár nap után már jön is a szorongás.

Ti hogy vagytok ezzel?



2023. okt. 14. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez általában így működik. De nem feltétlenül kell szabira menni hozzá, elég ha van egy szabad estéd, amikor a sok stressz után végre hátradőlhetsz, és kezdődik...
2023. okt. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ez ellen mit lehetne tenni?
2023. okt. 14. 18:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is néha vagyok így. Általában akkor ha mélyebben vagyok lelkileg. Igazából az okot kellene megkeresni és rendezni ha lehet ami miatt szorongsz. Először ezt kellene tisztázni. Utána meditációk,orvos és pszichológus tud segiteni :) ha körülöttem úgymond nincs stressz tényező akkor jól vagyok bizonyos mértékig....de ha pl szarban vagyok a kapcsolatomban akkor mindennap előjön... ha gondolod irj kedves kérdező és ha tudok segitek :)
2023. okt. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!