Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális betegséggel leszázalé...

Mentális betegséggel leszázalékolnak?

Figyelt kérdés

Váltakozó depressziós epizódjaim, pánikbetegségem és pszichózisom van. A baj csak az, hogy nincs sok munkaviszonyom, nem tudok megmaradni egy helyen sokáig.


28/F



2023. okt. 15. 17:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Legutóbb például nem feleltem meg egy munkahelyen a szedett gyógyszereim miatt.
2023. okt. 15. 17:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, h leszázalékolnak, de ezt az orvosod tudja megmondani, h esélyes vagy e.
2023. okt. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézz utána a kivételes rokkantsági ellátásnak és feltételeinek. Engem első körben visszautasítottak de másodjára megkaptam. De nekem azért volt jó pár év ledolgozott. Ha bármi szervi bajod van az is számít, legyen róla hivatalos papír. Pl nekem magas vérnyomásom is van. De nem biztos hogy megkapod így se. A kormányablaknal érdeklődj a szociális osztályon milyen lehetőségeid vannak. Nekem az aktív korúak ellátásàt mondták hogy azt megkaphatom . Legalább lenne tb.d. mondjuk lehet most is van. Járj utána,első kör háziorvos mit mond.
2023. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fejlemény: a pszichiáterem javasolta a leszázalékolást. Van porckopásom is, meg a derekam még 10 éve egy rossz emelést követően megsérült. Esélyes vagyok rá, de kell pár kört futnom még orvosoknál addig.
2023. okt. 18. 19:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz dolgozni, az is tünete mentális betegségnek.


Sokan vannak leszázalékolva, 0 ledolgozott idővel, mentális betegség miatt, sok pontot szokott jelenteni a többi betegséghez képest.

2023. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!