Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi okozhat erős motiválatlansá...

Mi okozhat erős motiválatlanságot?

Figyelt kérdés

Hiába szedek antidepresszánst nem javult tőle a motiválatlanság és az az érzés, hogy nincs kedvem semmihez, nincs érdeklődésem. Amitől más embereknek jó kedve lesz nekem semmit nem ér hiába van jó idő hiába megyek ki sétálni csak a rosszra tudok gondolni. Kávé, energiaital, csoki amitől jobb kedvem lesz de ezek hatása nem tart sokáig.

Munkahelyen néha alig élek csak az van bennem, hogy túl kell élni.

És legrosszabb napjaimon azon gondolkodok, hogyan tudnék öngyilkos lenni. Bár lehet soha nem merném megtenni de megnyugtat a tudat, hogy ha nagyon szenvedek véget vethetek neki. Valakinek ötlet esetleg valami vitamin, gyógyszer bármi ami segíthet?



2023. okt. 16. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
ADHD
2023. okt. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, hogy az van nekem, már olvastam róla, igaz, hogy a figyelmem és a koncentrációm nagyon rossz de nem vagyok hiperaktív, tudok egy helyben ülni, nem beszélek sokat úgyhogy szerintem nem ez a baj...
2023. okt. 16. 13:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereted a munkádat és a mindennapjaidat. Új munka, új emberek és új tevékenységek kellenek neked.
dec. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!