Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Menjek pichoglogushoz?

Menjek pichoglogushoz?

Figyelt kérdés
Erős késztetést érzek a kábítószer használatára valamint a bűnözésre, lopás, betörés, rablás. Apa meghalt 9 éves koromban ő is kábítószerezett és nagy bűnöző volt társával együtt aki a kereszt apám rengeteget loptak, raboltak. Több tucat házba törtek be városról városra. 2007 Gárdonyi ékszer rablás is az ő kezükre írható. Még nagyon fiatal vagyok privátba el mondom hogy hány éves vagyok.

#rablás #bűnözés #Drog használata
2023. okt. 21. 17:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Valamint stricizéssel is foglalkozott apa ivott is. Valószínű hogy örököltem most ezeket tőle? Arra is gondolok néha hogy sokkal egyszerűbb és gazdaságosabb a fekete munka.
2023. okt. 21. 17:39
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Felismerted, hogy a késztetés nem helyes irányba visz. Elsőre szerintem az is jó megoldás, ha egy vallási felekezethez fordulsz. Ott tartozol egy jó közösséghez, akik melléd állnak, és nem engedik, hogy rossz irányba sodorjon az élet.
2023. okt. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Menj el pichoglogushoz.
2023. okt. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 de semmi baj nem lesz ugye? Ezért nem kerülhetek börtönbe ???
2023. okt. 21. 18:30
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Amilyen vallási felekezethez tartozol, oda elmész misére, Isten tiszteletre. Ott akár a papnak lelkésznek elmondhatod, hogy milyen családi háttered van, és nem szeretnél olyan lenni, mint édesapád. Erre például egy jó dolog lehet, ha vállalsz önkéntes segítést. Megtapasztalod, hogy milyen jó másokkal jót tenni. Ami lényeges, hogy ne keveredj olyan rossz társaságba, akik azt mondják, hogy ennek a gyereknek az apja börtönben volt, csináljon meg különböző balhékat. Ne indulj lefelé a lejtőn, ha már úgy tűnik, hogy felismerted, hogy rossz irányba is elindulhatsz. Benned van a vivódás jó és rossz között. 1-es voltam.
2023. okt. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3 de semmi baj nem lesz ugye? Ezért nem kerülhetek börtönbe ???


Elmegyógyintézetbe kerülhetsz, ha mákunk van.

2023. okt. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 már miért kerülnék elmegyógyintézetbe? Ennyi ésszel előbb kerülsz te oda. Ha netán bűnöző lennék te leszel az első akit elintézek xd
2023. okt. 21. 19:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!