Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan küzdjem le a pánikbeteg...

Hogyan küzdjem le a pánikbetegséget,agorafóbiát?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok és már egy éve nagyon szenvedek,konkrétan van,hogy tusolni is alig tudok elmenni.Mindig is volt bennem kicsi szorongás tömegben,zsúfolt helyeken,de más betegség miatt és stressz miatt talán egy antibiotikum miatt is brutális pánikbetegségem lett. Eleve hajlamos voltam mindig is elájulni leginkább vérvétel közben,de sokszor leküzdöttem, most viszont ha már el kell mennem boltban és sorban állnak előttem,nem tudok haladni vagy piros lámpánál vezetés közben nagyon gyorsan rámjön az ájulás érzet,többször kellett kirohannom boltból is mert másodpercekre voltam,hogy ne essek össze. Természetesen nem tudok se dolgozni se semmit csinálni, kezd teljesen tönkremenni az életem.2 hónapja kaptam időpontot pszichiátriára,de olyan rosszul voltam,hogy 2 frontinnal sem tudtam bemenni a kórházba..Most fogok kérni újra időpontot hátha sikerül elmennem,de igazából nincs is más választásom mert feléltem félretett pénzem és a másik szervi betegséggel is mennem kellene sürgősen orvosokhoz,de így természetesen képtelenség... Valaki letudta küzdeni ? van valami módszer meditáláson meg légzőgyakorlatokon kívül ? mert azok sajnos nekem semmit nem használnak. Előre is köszönöm
2023. okt. 22. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
63%

A legjobb helyre jöttél a kérdéseddel. Itt mindenki szakértője a kérdésnek.


Ja nem! Menj pszihológushoz.

2023. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nézz utána a kognitív viselkedésterápiának(ez már önmagában tud segíteni bizonyos esetekben) és mindenképp keress egy jó szakembert!
2023. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!