Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kréné pszichoterápiás rendelő...

Kréné pszichoterápiás rendelő milyen hely?

Figyelt kérdés
Fontolgatom pszichológus/pszichiáter felkeresését, mivel eljutottam egy pontra, ahonnan egyedül nem gondolnám, hogy tovább tudok lépni. Szorongás, figyelemzavar, aspergeres tünetek. Boldog akarok lenni az életben, és tudni akarom mi van velem, de nagyon kritikus vagyok és nehezen bízom meg bárkiben. Ezért kérnék segítséget, mert ez a hely egyelőre szimpatikusnak tűnik.

2023. okt. 22. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt a rendelőt nem ismerem,de általánosságban elmondható,hogy autizmus diagnózist elképesztő összegekért állítanak fel magánellátásban.Emiatt inkább én is az Autizmus Alapítványhoz adtam be vizsgálati kérelmet.Ez az egyetlen államilag támogatott hely felnőtteknek autizmus diagnózisra.
2023. okt. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sajnos ott nov 1 után nem fogadnak első bejelentkezőket bizonytalan ideig.

De nem is feltétlen a diagnózis a cél. Elmondom majd mit érzek, tapasztalok én, gondolom pár alkalom után látja, mi a jó irány. Célom, hogy jobban legyek.

2023. okt. 26. 19:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!