Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns okozhat...

Antidepresszáns okozhat motiválatlanságot?

Figyelt kérdés
Nincs életkedvem és legszívesebben egész nap az ágyban feküdnék. Nincs kedvem beszélgetni, egyedül szeretnék lenni. 60 mg Dulodetet szedek több hónapja. Bár már régóta ilyen vagyok de most azt érzem egyre erősebben. Okozhatja a gyógyszer? Abba kéne hagyni? Tanácstalan vagyok 😞

2023. okt. 26. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Elvileg ugye pont ez volna a depresszio es erre kene a gyogyszer.

Amit irsz, en mas, skizofreniara felirt gyogyszerek mellett lattam ismeroson. De olyan allapotban volt elotte, hogy on- es kozveszelyes volt es ez a zombisag ahelyett volt.

Nalam Seroxat/ Paroxat hatasara pont, amit leirsz mult el, es csapott at tettvagyba.

De meg kell vallanom, panikbetegseg es szorongas miatt 17 eve szedem, es egy ideje mar hajlamos vagyok erre. De inkabb az lehet nalam, hogy ennyi ido utan nem hat, valtani kene.

Neked szerintem biztos, hogy nem jo ez a gyogyszer. De ne magadtol hagyd abba csak ugy, ha kell, masik orvossal beszelj es probalj meg atallni masra, ami epp, hogy segit.

2023. okt. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szorongás oldó okozott egyhangúságot, érzelem mentességet és gyors idegesseget/türelmetlenséget.
2023. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!