Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Atarax tapasztalatok?

Atarax tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok le mit tapasztaltatok, nagyon fontos lenne

nov. 5. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon álmosít eleinte, ha csak 1-1x alkalmanként akarod bevenni akkor alváson kívül másra nem lesz jó.
nov. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És szerintetek van értelme évek óta tartó szociális szorongás miatt pszichiatert megkeresni, vagy próbálkozzak tovabb? Életem rovására megy mar, régebben ezt a gyógyszert kaptam de nem hatott semmit
nov. 5. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már próbáltad és nem hatott akkor miért akarsz ezzel a gyógyszerrel próbálkozni újra?
nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom ezt újra próbálni, csak érdekelt hogy másnak volt-e eltérő tapasztalata
nov. 5. 22:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Elkepesztoen nagy feldolgozhatatlan feltekenyseg, duhroham miatt fogadtam el. Nekem halistennek utana az antidepresszans tokeletes volt, az Atarax katasztrofa.

Elso nap kb 20 orat aludtam. Nem tulzom el. De egy hetig, amig szedtem, 15 orat biztos.

Szamomra a legijesztobb tunet az volt, es ket napig nem jottem ra, hogy bennem van a hiba, hogy nagyon melyen hallottam a hangokat. Mint filmekben mikor bedrogozott valaki.

Eloszor a csengohangokat nem ismertem fel, nagyon mely es lassu volt. Szomszed szobaban a tevesorozatom hallatszott, es a noi szereploknek ferfi hangja volt.

B

Na itt hagytam abba.

nov. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mennyit szedtel belőle?
nov. 6. 20:30
 7/8 anonim ***** válasza:
5-os vagyok, 22 eve volt, nem emlekszem. De eloirt adagot ugy, hogy szabadlabon voltam, nem pszichiatrian. Lehet, hogy ezzel egyutt nem volt gyenge, nagyon kivoltam.
nov. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
semmi hatás
nov. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!