Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tüntessem el a vágásaim?

Hogyan tüntessem el a vágásaim?

Figyelt kérdés
Egy kb 3 órája dühömben és szomorúságomban vagdosni kezdtem magam, mert a gumi nm volt elég. De nagyon megbántam. Nem akarom hogy a családom és a barátaim észrevegyék. Mennyi idő alatt fognak begyógyulni? Van egy jópár vágás, de nm vészesek, vérezni nem véreztek. Ink csak karcolgattam magam. Mennyi idő alatt fog begyógyulni, és addig hogyan takarjam el őket??

nov. 8. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Ne rejtegesd, tudják meg, akkor megfelelő kezelést tudsz talán kapni szakembertől, ha nem titkolod. Az önbántalmazás már kb olyan súlyú pszichiátriai probléma mint az anorexia nervosa, bulimia nervosa. Ennél már csak a skizofrénia van idézőjelben lentebb.
nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Fertőtlenítsd le, utána Neogranormonnal vagy Bepanthennel kenegesd, "szerencsére" elég hűvös lett, hogy hosszú ujjút viselhess mindig, így könnyedén eltakarhatod.


Plusz akár ha hordasz karórát, az is segíthet (csak ha sebes akkor ne).

nov. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
SERTÉS??????? (kulcsszavak)
nov. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
#3 Szerintem sértésre gondolt.
nov. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%
Ja jól van, mert frankón nem tudtam hová tenni a cocit :D
nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!