Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy pánikrohamom volt?

Figyelt kérdés
3hete egy tesi órán volt,a tanár megígérte h senkinek nem szól. És nem is tette. Azóta nem volt rohamom csak kisebb majdnem féle. Pl ha stresszeltem, akkor remegtem féltem stb. Túl soknak érzem magamon ezt. A barátnőim nem igazi barátok. Közölték h mindegy. Az őrsvezetőim mondták h szóljak a szüleimnek. De félek h azt hiszik h kreáltam magamnak a problémát meg egyáltalán hogy mondjam el? Nincs túl jó kapcsolatom velük.
nov. 12. 10:58
 1/9 steven95 ***** válasza:
Iskolapszichológus?
nov. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Akkor inkább egy pszichológusnak mond el.
nov. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Ez valami időutazós kérdés? Őrsvezetők nem 40 éve voltak?


Amúgy nem biztos, hogy a szüleid tudnánek ezzel mit kezdeni.

nov. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy a suli pszichológushoz kell a szüleim engedélye..

Még az ofőmet tudom megkérni hogy szóljon nekik, de hogy? Mármint ,,helló amúgy még 3 hete volt egy pánikrohamom szólnál a szüleimnek?” Ez így azért Füri lenne

nov. 12. 11:30
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Pánikrohamok megfékezésére vannak módszertani tippek videók formájában a youtubeon. Először ezeket tanulmányoznám és használnám. Ha nagyon gáz a helyzet, előjön újra, akkor lehet szólni szülőknek, pszichológusnak, orvosnak, hogy megfelelő ellátás felé irányítson.
nov. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Rendben köszi.


Még annyi, hogy lehet, h köze van az, h mostanában ha tükörbe nézek nagynak látom a hasam, ezért csomószor nem eszem. Ennek köze lehet a pánikrohamomhoz?

nov. 12. 11:37
 7/9 anonim ***** válasza:
26%

"Az a baj hogy a suli pszichológushoz kell a szüleim engedélye.."


Ilyennel még egy suliban sem találkoztam. Bemennék hozzá mikor rendel és ennek utána kérdeznék. Nálunk csak akkor lett szólva a szülőknek, ha olyan súlyos volt valaki állapota, hogy gyógyszeres kezelésre szorult.

nov. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nálunk általában órák alatt rendel és ezért kell az engedély. ( Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium)
nov. 12. 12:34
 9/9 A kérdező kommentje:

6/8 A kérdező kommentje:

Rendben köszi.


Még annyi, hogy lehet, h köze van az, h mostanában ha tükörbe nézek nagynak látom a hasam, ezért csomószor nem eszem. Ennek köze lehet a pánikrohamomhoz?

ma 11:37


Erre pls valaki nem tudja a választ?

nov. 12. 17:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!