Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az is lehet kényszergondolat...

Az is lehet kényszergondolat hogy félek hogy a “szerszám” csődöt mondana akció közben?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, és egyetlenegyszer volt hogy első komolyabb barátnőmnél első alkalomnál nem akart összejönni a dolog, de azóta sosem. Viszont nemrég teljesen letettem a gyógyszert is, és aggódok folyamat hogyha valakivel odakerül a sor akkor besülnék továbbá magát a szexet sem kívánom mostanság annyira, mint régebben. Másnál is volt már ilyen hülyeség?

nov. 18. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a szorongás bármilyen irracionális dologra is ki tud vetülni. Sztem a férfiak legnagyobb része kerül olyan helyzetbe legalább egyszer az életében, hogy van ilyen aggodalma, vagy teljesítési kényszere. A tettekkel lehet az ilyet legyőzni. Úgy értem, ha arra kerül a sor, még ha fél is az ember, szembe kell menni a félelemmel, és próbálkozni kell, még ha többször kudarc is. De aki kitartó, előbb-utóbb jön a sikerélmény, az meg segíti az önbizalmat, csillapítja a szorongást.
nov. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szerszámmal van sokszor a baj, hanem a kondival meg mert nem bízol magadban.
nov. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen gyogyszert tettel le? Eleve OCD-s voltal es arra szedted?

Masnal is lehet ilyen, de ha OCD-s voltal es vagy, akkor barmilyen format talalhat maganak a hajlam es arrol magadtol lekattanni nem tudsz, vagy pokoli nehez. De a mi lenne ha sima felelem, szorongas is lehet, ami sok embernel van.

nov. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 Azzal sem vagyok még teljesen elégedett ez tény.
nov. 18. 10:58
 5/12 A kérdező kommentje:
#3 Igen arra brintellixet, de nem volt rám sok hatással, és amúgy sem akartam gyógyszereken élni. Lekopogom egész jól vagyok tényleg csak ez mostanság ami szorongással tölt el.
nov. 18. 10:59
 6/12 anonim ***** válasza:

Ja, ha amugy sem ert sokat a gyogyszer, akkor megertem.

Az en antidepim jo, olyan jellegu bajaim vannak, hogy husz eve allandoan szedem, mert le tudtam tenni tobbszor, de nem volt benne koszonet. Most 50 evesen mellekhatas nelkul inkabb gyogyszerrel elek.

Szerintem akkor nem kenyszer, csak bizonytalan vagy, es a ferfiaknak ez a mumus. Ha nem sikerulne egyszer, egy no meg nem hiszi azt, hogy nem tetszik vagy nem mukodik.

nov. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
ha netán csődöt mond, ott az ujjaid, az orrod :-), és nyelved
nov. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sport jó a szerszámra. Én amikor elkezdtem rendszeresen mozogni, úgy állt mint a cövek!
nov. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nőként írom, hogy egyrészt teljesen természetes ettől tartani anélkül is, hogy megtörtént volna valaha is, hát még ha már meg is történt, szorongani meg nem hogy fölösleges, de kontraproduktív: éppen a szorongás miatt mondhatsz csődöt!


A 7. válaszoló meg nagyon is jól írta, annyira, hogy eszembe jutott az az egyszeri szexpartnerem, aki egyrészt meglepett negatívan amiatt, hogy milyen kicsi szerszáma volt, másrészt viszont pont minden mással tökéletesen kompenzálta, annyira, hogy el is felejtettem, hogy hiányzik maga a kedvenc férfi testrészem! Szóval ez tényleg igaz, hogy bőven van mit tenni álló cövek nélkül is!!! Viszont azt csak akkor, ha tényleg tudod is, hogy hogyan jó, ne félj kérdezni a partneredtől, hogy hogy szereti, mit szeret, mert a rossz, pláne fájdalmas turkálás ott lent megint csak kontraproduktív, annyira, hogy én is sokszor azt mondom akár közben is, hogy inkább ne csinálja, aki nem ért hozzá tökéletesen, komolyan!

De megint kihangsúlyozom, hogy amikor azzal a kisszerszámúval voltam, akkor felmerült bennem, hogy tényleg van élet egyáltalán hímvessző nélkül is úgy, hogy az ne is hiányozzon! Ha meg valakinek legalább normál mérete van, akkor ne ölje már meg hülye szorongással, most komolyan! :)


És a sport tényleg alap, sőt, kötelező, pláne az aerob mozgásforma, mert a jó szex nem csak erekcióról és férfi orgazmusról szól, ugye, hanem szinte maga is sport, kell hozzá a tüdő és a hajlékonyság, és azt sem kétlem, hogy a rendszeres sport, futás, de akár csak rendszeres napi legalább fél óra séta jótékonyan hat az erekcióra is, hiszen vérkeringés kell hozzá, ugye, arról meg, hogy milyen önbizalmat adhat egy sportélet, ahol ráadásul még ismerkedni is lehet, már nem is kell többet mesélnem, ugye, szóval hajrá! :)


Ó, még azt is elmesélem, hogy nekem az első nemi kalandom 18 évesen szerencsére párkapcsolaton belül történt, méghozzá olyannal, akibe kb. 12 éves korom óta tökre bele voltam esve, és bár én már 16 éves korom óta folyton szexelni akartam, hálás vagyok mind a sorsnak, mind azoknak, akik karjaiba sodort az élet, hogy vigyáztak rám annyira, hogy nem voltak hajlandóak megrontani engem, és amikor végre 17 éves korom után össze is jöttem azzal, akibe tényleg kiskorom óta bele voltam kissé esve állandóan, vele már pláne nagyon akartam, de ő sem akart megrontani, amire én már olyan felháborodott voltam, hogy nehogy már komolyan meg kelljen várni a 18. születésnapomat, és így végre két hónappal előtte sikerült is rávennem végre őt, akit annyira szerettem, mégis úgy stresszeltem a sürgősségemmel, hogy neki sem működött.


Még szerencse, hogy én már akkor tudtam, hogy ez csak ideiglenes bénulás lehet, és ilyenkor kell a kedves ember lelkét ápolgatni, meg is nyugtattam őt, hogy nem olyan baromi sürgős nekem, ráérünk holnap is :D , és akkor meg már működött rendesen szerencsére! :)


Szóval a te problémádat talán éppen az az illető is okozta, aki ki tudja, hogy hogy reagált a te csődödre, de valószínűleg nem a lelkedet ápolta, hanem sőt, még bele is taposott egyet rá annyira, hogy szorongás lett belőle, a jó édes q anyukáját, csak ezt tudom mondani neki nőként, vagy azt, hogy persze tán ő sem tudta még, hogy hogy működik a férfi nemiszerv.


Ugyanitt megjegyezném gyorsan azt is, hogy a síkosítástól sem kell félni, kókuszolaj, olivaolaj, de bármilyen sütőolaj is megteszi, hogy ne fájjon egyik félnek sem, de persze vannak hivatalos síkosítók is, éljenek az egyszerű megoldások a félelmetes problémákra! :)

jan. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A stressz a merevedés ellensége! Mindfulness meditáció, légzésfigyelés, hosszúlégzések, rendszeresen, minden egyes nap szorongásoldó, hajrá! :)
jan. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!