Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak engem idegesít Kneszl...

Csak engem idegesít Kneszl Beáta Carmen Én a megbélyegzett című könyve?

Figyelt kérdés

nov. 18. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak vmi kritikát olvastam róla, annak alapján nem tűnt túl szimpinek, de azért azt gondolom, juthat egy ilyen könyvnek is hely a nap alatt. Idegeskedni aligha érdemes rajta, helyén kell kezelni.
nov. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen maga az író idegesít,ahogy Borderline szakértőnek mondja magát,közben meg csak egy közölünk.

Konkréten szerintem szőrnyű,hogy Ő "képvisel" minket Borderlinosokat,mert nekem inkább bicskanyitogató a megnyilvánulása,mint elfogadásra sarkalló.Persze egyébként felesleges idegeskedni rajta,gondolom mivel én is Borderlinos vagyok ezéet nem "normálisak" a reakcióim rá.

nov. 18. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, reméljük, ő jobban érzi magát ettől a könyvtől, sok mindenki más szerintem sem fogja...
nov. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyire sorstársam, ezért vettem a kezembe a könyvet. Az elején feladtam, bele-bele néztem pár fejezetbe még talán.

Nekem valahogy hiteltelen vagy nem tudom. Én azt találtam furának a könyv elején, hogy neki talán a 20-as (?) évei végén kezdtek megjelenni a tünetei, pedig ez általában olyan betegség, ami már gyerekkorban vagy kamaszkorban látszik. Nagyon életszerűtlen, ahogy leírja hogyan kezdett viszonyt az orvosával. Mint vmi rossz ponyva az egész. Talán egyszer adok neki még egy esélyt.

nov. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem,hogy sokan meg,oda meg vissza vannak Tőle,hogy megmentette az életüket a könyv.Nekem konkrétan semmiben nem segített a betegségemmel kapcsolatban.Nekem Lévay Anikó könyve sokkal többet adott.

Nem értem miért karolták fel ennyire vagy miért Őt és nem az Anikót mondjuk.

Az nekem is sokszor érdekes és sokszor értelmetlen is szerintem a cél eléréséhez kitalált terv és annak végrehajtása a könyvben.Nekem volt kapcsolatom szakemberrel,nem pszichiáterrel,de segítő szakember volt Ő is,szóval nem lehetettlen ilyesmi,de sokszor nem éreztem,hogy azok a dolgok amiket Ő csinált azt a reakciót váltja ki egy orvosból,hogy beleszeret a betegébe.

Bár egy Borderes fejében amiket leír valóban lejátszódhat úgy,ahogy leírta,hogy min megy keresztül,simán lehet hogy csak az Ő fejében volt a képzelet,hogy az Orvos is szerelmes belé,csak a könyvben így érdekesebb a stori.

A kérdőívre is milyen büszke,basszus egy ilyen kérdőívet bárki össze rak,bármilyen betegségre.Na mindegy,csak gondoltam megfogalmazok már némi ellen véleményt,mert Vele kapcsolatban csak az folyik mindenhonnan hogy tuti a könyv is meg a nő is...

nov. 19. 05:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!