Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi volt velem reggel?

Mi volt velem reggel?

Figyelt kérdés
A buszon tomegnyomor volt (ilyenkor alapból idegeskedni kezdek a sok ember miatt), leghátul ültem, és minden tele volt de ennek ellenére is oda akarta erőltetni magát mellém valaki, ezután még stresszesebb lettem, és amiatt szorongtam utána, hogy mi van ha engem beszél ki hogy nem sikerült leülnie. Aztán nagy nehezen lejutottam a buszról, stresszoldasnak (és megszokásból is) elszivtam 2 szál cigit, amitől úgy megnyugodtam mintha elkabitottam volna magam, közben mégis arra gondoltam, ide kevés a cigi, idegnyugtató kell, abból is a legerosebb. Aztán szedultem a cigitől, és alomszerunek tünt minden. A távolban sok ember volt és ahogy haladtam előre fele jött a szorongás, azt hittem az őrület határán vagyok, és úgy éreztem hogy elegem van, hogy nem tudom nem azt hinni hogy engem figyel mindenki, kibeszél, elítél és megvadol.
nov. 21. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz valami kezelést a pszichés betegségedre? Lehet pánikrohamod volt.
nov. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Néha beszélgetek egy mentálhigiénés szakemberrel de ennyi
nov. 21. 09:37
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
A nikotin növeli a szorongást és nem oldja. Ilyenkor rágyújtani nagy hiba. Amúgy pánikrohamod volt.
nov. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És az álomszerűség érzete meg az hogy úgy érzem még fogok orulni ezen a 2 tüneten kívül az összes többi együtt is panikrohamnak számít? Mert ha igen ezek szerint minden reggel panikrohamom van
nov. 21. 11:33
 5/7 anonim ***** válasza:
deperszonalizáció, derealizáció amiről te beszélsz az tipikus szorongásos tünet igen
nov. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen de úgy értem, ha enélkül meg a megorulok erzesen kívül nézzük a dolgot.

Tehát, a szorongás a buszon, félelem hogy néznek, kibeszélnek, illetve ha leszallok a buszról és embereket látok szintén. Vagy ez márcsak sima szorongás így nem?

nov. 21. 11:48
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Van jelentősége, hogy pànikrohamnak hívhatjuk e? A szorongás esetèben mindenkinél màs tünet dominál. Nàlad azok amiket leírtál és hirtelen, intenzíven lépnek fel, ez tekinthető egyfajta pánikrohammak.
nov. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!