Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan es mivel tudnam magam...

Hogyan es mivel tudnam magam kiutni hogy ne legyek magamnal?(drogon alkoholon es altaton kivul)

Figyelt kérdés
Nem akarok semmit sem erezni egyszeruen nagyon rosszul erzem magam es nem szeretnek magamnal lenni.Nem tudom ez mennyire lehetseges.Probaltam bantani magam de nem tudok megnyugodni nem segit semmi.

#düh #öbántalmazás
nov. 27. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Mert menekülsz az helyett, hogy szembe néznél önmagaddal és dolgaiddal.


Önmagad elől nem menekülhetsz.


Állj a sarkadra, ha meg akarsz szabadulni a kellemetlen dolgaidtól. Változtass!

nov. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Kizártad az összes lehetséges "dolgot" amivel más tudatállapotot érsz el, így sehogy.
nov. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a nyomasztó gondolataiddal vannak a problémáid, akkor érdemes lenne kipróbálnod pl a meditációt. A meditációs gyakorlás ugyanis pont arról szól, hogy a tudat fókuszpontját átirányíthatod a gondolatfolyamról - kb az üres semmire. Ez végül is nem egy menekülés, és nem egy „kiütés" de hatásos lehet. Viszont ne ilyen gagyi vezetett stb meditációt gyakorolj akkor hanem rendeset, és persze adj magadnak időt ha belekezdesz (pár hetet legalább) mert ez kb olyan mint a biciklizés (kell egy kis idő mire ráérez az ember).
nov. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha elfoglalod magad valamivel!
nov. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Beszélgess velem és lefoglalom az agyad
nov. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vegyél be 2 mg xanaxot, ha még nem szedtél kiüt. ez nem drog, nem altató, és nem alkohol. Ez nyugtató
nov. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ó dehogynem drog az 6. Én 10 mg-ot szoktam beszedni alkalmanként mikor nem jutok rendes doghoz. És a 10 néha úgy adja mint a ketamin :D
nov. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!