Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális hogy így érzek?Mi...

Normális hogy így érzek?Mi lenne a megoldás,hogyan lépjek ki ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

A családomban csak a probléma van.Mindenkinek van valami baja.Vagy mentális (egyszerű alkoholfuggoseg,és komoly skrizofrenia)vagy szervi de abból is mindenféle.

Édesanyám próbál erős maradni,de neki is nem rég derült ki hogy a pajzsmirigyével van baj és magas a vérnyomása.

Én magam pánikbeteg vagyok elég erőteljesen.Nagyon rossz körülmények között élünk,és nehéz innen kitörni.Elvégeztem ugyan elsőként a gimnáziumot,és egy szakmát is , még az egyetemre is felvettek de gyorsan kiderült hogy dolgoznom kell.

Nagyon nehezen találok munkát,és nagyon el vagyok keseredve,nem tudom hol van a kiút ebből az egészből.

Mindenkinek meg van a saját baja,de én úgy érzem egyedül vagyok az enyémmel,hiszen mindig én voltam az erősebb aki egyedül megoldotta,de már belefáradtam.

Nem tudom ebből a helyzetből hogy lehet ki lépni.

Tanácsok?


nov. 27. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Huhh..

Szerintem nem csoda hogy édesanyádnak magas lett a vérnyomása és pm problémája is lett.. de ezek kezelhetők...

A helyzetedre nem nagyon tudok mit mondani, az inkább okoskodás lenne..

Annyit igen, hogy tartsál ki és ne úgy fogd fel mint tragédiát.

Inkább megoldandó feladat.

Sajnos nagyon sok ember van ilyen helyzetben.

nov. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!