Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segített az antidrpresszáns?

Segített az antidrpresszáns?

Figyelt kérdés

Mindent össze lehet róluk olvasni.

Neked segített az antidepresszáns?

Ha lehet, írd le azt is, hogy mire szedted, és azt is, hogy milyen mellékhatásaid voltak/vannak tőle.



dec. 2. 13:33
A kérdező szavazást indított:
Igen, segített az antidepresszáns
Nem, nem segített az antidepresszáns
17 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Nekem hosszú távon segített, de az első 6-8 hét borzalmas volt. Depresszióra szedtem, az elején felerősödtek a tüneteim, lelkileg szarabbul lettem. Nekem étvágyam sem volt mellette.

Szerencsére ezen kívül nekem nem voltak mellékhatásaim

dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Igen, persze!

Ráadásul zombi se lettem tőle (eleinte azért nem akartam elfogadni mert láttam milyen lett a tesóm.)


Szorongásra, és pánikbetegségre kaptam. Mellékhatás volt hogy nehezen tudtam elélvezni szex közben, és volt hogy nem állt úgy a léc ahogy kell + gyakori fejfájás. Aztán kicsit variáltunk a dózison és gyógyszereken szóval m

dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
...szóval most minden OK
dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Depresszióra szedtem, az ég világon semmit nem csinált. Szerintem én immunis vagyok rájuk. Mindig mondtam a dokinak, hogy ne írja, semmi értelme. De segít az. Egy ilyennel mondta egyszer, hogy látja, hogy kell az a gyógyszer, milyen jól van már! Mondom ja, főleg, hogy már egy éve nem vettem be egy szemet se 🤣

Az idő segített, nem a gyógyszer.

Biztos van, akinek segít, senkit nem biztatok arra, hogy ne szedje, de az nem én vagyok. 2x voltam súlyos depressziós, egyiknél se csinált semmit.

dec. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem segített Scippa 15 mg őt szedek most is
márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!