Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt olyan aki Elkerülő...

Volt olyan aki Elkerülő személyiség zavarban szenvedett és most már teljesen rendben van?

Figyelt kérdés
Pár napja olvastam erről a személyiség zavarról és teljesen magamra ismertem egyúttal megvilágosodtam: Ez okozta a problémáim 90%-át. Minél előbb meg akarok válni tőle. Lehetséges egyáltalán? Vagy a "magja" örökre bennem marad?

dec. 4. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Azért egy személyiségzavarral ne diagnosztizáld magad az internet segítségével, sokkal komolyabb dolog ez annál. Ez ráadásul egy olyan diagnózis, ami könnyen keverhető más dolgokkal, pl. (szociális) szorongással, perfekcionizmussal, de laikusként akár még introvertáltsággal is. Ha ennyire érdekel a téma, keress fel egy klinikai szakpszichológust vagy egy pszichiátert, aki foglalkozik személyiségzavarokkal és ténylegesen ért hozzá, de ne magadat diagnosztizáld!
dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Menj el orvoshoz (pszichiáter) és beszélgess vele. Ha személyiségzavar, akkor beutal terápiára, esetleg nappali kórházba. Ha betegség (depresszió, szorongás) akkor ír fel gyógyszert és/vagy terápia.
dec. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Hülyeségeket írnak. A személyiségzavarokat nem lehet gyógyítani. Jelenleg még tart ott az emberiség, a technológia, hogy ezt gyógyítani tudja. Sajnos aki ilyenben szenved az így fogja leélni az életét.
jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
*még nem
jan. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van.
febr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
Szia. Igen, én. Eléggé rendben.
febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!