Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami bajom lenne?

Valami bajom lenne?

Figyelt kérdés
Néha úgy mintha csak valakit látnák magam előtt meg nagyon sűrűn összekeverem a dolgokat az egyik pillanatban pszichopatának érzem magam másikban érzelmeim vannak meg mintha néha halucinálnák csak random kopogásokat.Mi van itt?

dec. 4. 22:01
 1/2 anonim válasza:

Nem vagyok szakmabeli, es ebbol eleg nehez megmondani, hogy barmi bajod is lenne-e. Javaslom, hogy kezd el irni egy naploba, hogy mikor mi tortent veled, hogyan erezted magadat akkor es egy kis ido elteltevel ki fog derulni, hogy ez pontosan milyen gyakori is.


Nekem ugyan mas tunetekkel (nem mentalis) volt hasonlo esetem, hogy ritkan fordult elo, de arra sokkal erosebben emlekeztem. Aztan kiderult a naplobol, hogy hetek mulnak el tunet nelkul es felesleges volt aggodnom.

dec. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kimerültség, alkohol vagy drogfogyasztás? Valami gyógyszer mellékhatása? Sokminden lehet, ennyiből csak találgatni lehet.
dec. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!