Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt megcsinalhatom?

Ezt megcsinalhatom?

Figyelt kérdés
Tehát van itthon olanzapin Teva 5 mg is gyógyszer de el szeretném kezdeni szedni magamtól.el szabad? Egyébként ezeket szedem orvos tudtára Seroquel Xr 300mg Amitrex 800mg Scippa 10mg Rivotril 2.5mg. az olanzapin T azért szeretném elkezdeni mert lehetnek sokkal jobban is. Az orvossal nem lehet beszélni mert szeptember óta bevezették hogy a zavartalan rendelés érdekében ne telefonálhatnak...32F

#gyógyszer #Olanzapin #Antipszchitikumok
dec. 5. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem! Tessék holnap el menni és meg várni amíg tudsz beszélni az orvossal!
dec. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
9 nap múlva van időpontom hozzá utoljára október 5 én voltam dokinál tehát 2 hónapra kaptam időpontot.
dec. 5. 22:36
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor megvárom inkább
dec. 5. 22:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne szedj vényre kapható gyógyszert az orvos tudta nélkül. Soha. Menj el hozzá és beszélj vele, lásson téged, mérje fel az állapotodat.
dec. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ajánlok egy oldalt, Szendi Gábor tollából, aki rendkívüli alapossággal járja körül mindazt, amit megír, és egyébként ő egy kitűnő eredménnyel végzett pszichológus.

[link]

dec. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ne most hagyj a szendi gábor oddal
dec. 6. 03:37
 7/10 A kérdező kommentje:
Na
dec. 6. 03:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Nehogy ilyet csinálj az orvos tudta nélkül! Vény köteles gyógyszereknel nem szabad!!!
dec. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Eleve az olanzapin hasonló hatású, mint a quetiapin (Seroquel, Ketilept), nincs szükség mindkettőre. Ezen kívül az antipszichotikumokat orvosi kontroll alatt kell felépíteni, akár kórházban. Engem így állítottak rá, 2 hét kórházi bennfekvéssel, és még így is előfordult tőle rosszullét, amikor már hazaengedtek.
dec. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én hagylak, (Szendi Gábor nevét rosszul ragoztad) aki nem akarja, hogy megmentsék, az nem lesz megmentve.
dec. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!