Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Butaság volt férfi pszichót...

Butaság volt férfi pszichót választani, ha az ötvenes férfiak a zsánerem?20L

Figyelt kérdés

dec. 8. 13:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
(Ja és nyilván ő is 50es, ezért a kérdés..)
dec. 8. 14:00
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Hát egy kicsit. Nekem volt férfi és nő is, a férfire egy idő után kicsit ráfüggtem (eleve borderline jellegű dolgaim vannak), a nővel sokkal hatékonyabban és nyugodtabban tudtunk dolgozni. (33N)
dec. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Phoney ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy milyen módszert alkalmaz és mennyire jó szakember. Az ilyesmi gyakran valamilyen traumás kötődés, amit nagyon jól is lehet hasznosítani, hogyha a terapeuta felkészült erre.
dec. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#2-es, na ez jól hangzikxD nekem is bordi tünetegyüttesem van, úgyhogy sok jóra számíthatok én is...... Neked, hogy kezelte a férfi pszicho mikor ráfüggtél?
dec. 8. 14:57
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos sehogy, szerintem nem tudatosodott benne, mert amúgy irtó kulturáltan tudok viselkedni. Valszeg akkor esett le neki, amikor hirtelen egészen durván berágtam rá valami hülyeségért, és pont úgy leépítettem vele a kapcsolatot, mint sokakkal másokkal is.:(( Szóval ilyen szempontból nem volt jó választás, másban amúgy sokat segített.
dec. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet határozottan azt mondani, hogy butaság volt. Én fordított helyzetben vagyok: férfiként olyan nőt választottam, aki minden szempontból vonzó nekem és már lassan egy éve működünk, mindenféle függés nélkül.
dec. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Ti, hogy fogalmaztok? Mi az, hogy férfi pszicho? 😂 Tanuljazok ahlyett, hogy pasiznátok!
dec. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#7es, taníts akkor, ha ilyen tanult vagy, hogy kéne fogalmazzunk?
dec. 8. 23:22
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, de mit jelent a pszicho férfi?
dec. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hmm, szovegkornyezetbol sem derült ki h mit rovidithetek ily modon?:////
dec. 9. 14:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!