Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy vezeted le a stresszt?...

Hogy vezeted le a stresszt? Működik?

Figyelt kérdés
dec. 11. 15:22
 1/8 anonim válasza:
Megnézek egy filmet, elvonulok, magamba zárkózok.
dec. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Zenehallgatással, vagy sétálással. Leghatékonyabb kettő az együtt.

Egész jól, bár az éjjeli alvatlanságot nem lehet legyőzni vele, oda kell nyugtató tea.

dec. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sokan a meditálásra gondolnak!

Nálam ha stresszes vagyok, nem nagyon hat semmi, csak akkor jobb ha kibeszélem magamból!

dec. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én többször próbáltam a jógát, de csak jobban felidegesített. Aztán rájöttem, hogy nálam a pörgés jobban használ. Egy intenzív edzés, vagy futàs engem helyretesz.
dec. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

szexszel

működik

dec. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En dobolni szoktam. Mar gyerekkorom ota dobolok, Slipknot volt a kedvenc bandam de mar nem az, amiota kirugtak Joey-t emailen keresztul. Hosszu sztori nem ez a lenyeg. A lenyeg, hogy o eloszor jazz-t tanult, azert ilyen groove osak a korai szamaik a Slipknotnak All Hope Is Gone albumig. pl "purity" "liberate" "welcome" "eyeless".


Foleg eloben, mindig valtoztatott valamit. Aztan ott van Matt McDonough a Mudvayne dobosa, szinten groove-s heavy metal banda, Mudvayne dobosa, nezd meg a "Happy"-t youtube on, azt mar zene elmelettel irta le szerintem.


Most rohogni fogsz, de a Baby metal dobosa szinten eszmeletlen, o Joey Jordison verzio2. Hallgass bele egy picit a "tales of destinies"-be. En oszinten le kellett irnom vagy visszahallgatnom tobbszor, mert time-signature-t valt meg polyritmust sokszor. Mindegy. Nezz utana ha erdekel.


Autistaknal is volt egy kutatas, hogy a dobolas egy kontroll csoporttal szemben jobb eredmenyt hoz (akik doboltak) a "nyugalomra" (en nem vagyok autista, ha jol tudom).


Volt egy labmutetem, kenytelen voltam bal labbal jatszani. Pedig jobb labas vagyok. Es teljesen mas. Azota valtogatok. A bal labammal mintha egy masfajta metodussal, paradigmaval jatszanek es sokkal konnyebbek a groove-os heavy metal zenek, meg ilyenek.


Es meg van egy par banda, Finger Eleven "paralyzer" teljesen masfajta peldaul, azt is hallgatom, hallgatom black metalt Dimmu Borgir/Cradle Of Filth/Fleshgod Apocalypse, Nightwish, Linkin Park, Stone sour, System of a down meg megy par ami most nem jut eszembe. Nagyon sok befolyas ert mar. Csak sajnos ugy erzem nem igazan jonnek az uj tehettsegek mar. Ugy nez ki magam kell a sajat utamat jarnom ebben, es nem tudom hol kezdjem. :(


De ez teljesen elveszi mindentol a fejem, amikor ezekre jatszok.

dec. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
SPORT.
dec. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 De La Cruse ***** válasza:

Sport.

Box, Badizás, lövészkedés.

Felszabadítja az endorfint és egészségesen oldódik a stresz.

dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!