Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkosság emiatt? Nem...

Öngyilkosság emiatt? Nem bírom magam ezen túl tenni, olvassátok el kérlek, nagyon kéne vmi megnyugtató.

Figyelt kérdés

Hogy csak a lényeget mondjam: ma este elmentem egy villamossal, miközben láttam, hogy az imádott tanárom a zebra túloldalán van és csak a következő villamost fogja elérni. Mikor felszálltam, már láttam hogy ez lesz. És bevárhattam volna. Nem kellett volna felszállnom. De megijedtem, hogy ez annyira átlátszó, hogy miatta ott maradok. Heti egyszer látom őt. Lett volna vele pár perc, ami csak az enyém és az övé. Azt üzenem számára a viselkedesemmel, hogy nem fontos nekem, hogy nem várom meg őt!miközben ennek a teljes ellentéte van belül!!

Három hónapja élni is alig bírok már nélküle, rengetegszer van öngyilkossági gondolatom, ha vele kapcsolatban vmit rosszul élek meg. Most is erre gondolok. Semmi értelme nincs ennek így. Mit várhatnék?? Ha nem merem felé kifejezni az érzéseimet?? És a legszornyubb érzés, hogy neki mit okozhattam?? Ha esetleg ő is vonzódik hozzám? És látja, hogy otthagyom, elmegyek nélküle?! Pedig nem sietek annyira, és sajnos ezt ő is tudja, hogy ilyenkor viszonylag több időm van. Gyűlölöm magam teljes szívemből, amiért így viselkedtem, amiért képes vagyok ekkora nyomorult lenni. Tényleg, mit várjak így az élettől? Nincs semmi amiért élek már hónapok óta, csak ő. De hát képtelen vagyok megszerezni és ráadásul olyan jeleket produkálok felé, hogy ő se próbálkozzon.

Embert így nem gyűlöltek ahogy én most gyűlölöm magam.

Kérlek valamit írjátok, segítsetek, vélemény akármi. Mert felemészt, szétmar belülről ez a gondolatfolyam.



dec. 12. 22:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Kitartást cukorgolyó! ❤
dec. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
???
dec. 12. 23:32
 3/21 anonim ***** válasza:
58%
Beteg vagy.... kezeltesd magad... hány éves vagy? 15?
dec. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
28%
🤣🤣🤣🤣🤣
dec. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
Pszichológushoz kellene menned, ez nem normális, hogy ezmiatt öngyilkos akarsz lenni.
dec. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%
Én is minden rosszindulat nélkül pszichológus segítséget javasolnék. Én is jártam évekig gyerekként ( igaz én nem ilyen probléma miatt, de a pszichológus tényleg tud segíteni sok helyzetben). Addig pedig annyit; hogy az ilyen miatt ne legyen bűntudatod vagy rossz érzés benned, hiszen ez az egész “kép” csak benned él erről a kapcsolatról. A tanárod jobb esetben egy diákjaként tekint rád és így a normális. Kedvelni persze lehet, rengeteg olyan tanárom volt nekem is akik sokat tettek értem vagy csak szimplán rendesek voltak velem/ velünk és szerettük őket, úgy ahogy egy tanárt egy diák szerethet és nem több.
dec. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyerek (legalábbis életkor szerint...) 20 éves vagyok.
dec. 13. 11:42
 8/21 anonim ***** válasza:
21%
Anyám.... annyi jó 20-as buxa mászkál mindenhol....
dec. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
20%
Legnagyobb jóindulattal: teljesen fogyatekos vagy.
dec. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
100%

Figyi, ezt el kell engedned. Ahogy a 6-os is írta, nagyon kicsi az esélye annak, hogy ő is "úgy" tekint rád.

Gondolj csak bele, ha kikezdene a diákjával azonnal kirúgnák, és valószínűleg máshol sem tudna ezek után elhelyezkedni. Elhiszem, hogy sz@r érzés, mert velem is volt ilyen egy tanárom kapcsán, de ésszerűen mérlegelve lemondtam róla.

Úgyhogy azt tudom neked is ajánlani, bár nem tudtuk meg a tanár életkorát, de mindenképpen inkább a te korpsztályodban keresgélj, ismerkedj. Illetve keress valami új hobbit ami leköt annyira, hogy ne gondolj rá.

Sok sikert, remélem hogy tudtam segíteni ^^

dec. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!