Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért mindig a problémás,sérül...

Miért mindig a problémás,sérült emberekhez vonzódok?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy példát írjak.Megismertem egy buliban egy srácot,aki annyira szimpatikus volt.Egybol láttam a szemében valamit, beszélgettünk,aztán füvezgetett,amivel semmi probléma nem volt.Ledeküdtem vele,aztán elkezdte telibe a kokót felszívni

És kiderült mi az oka

Volt egy mélyebb oka,de egyszerűen az nekem már sok volt.De hiába.Megsajnáltam,egyszerűen kicsit mintha megkedveltem volna,vagy beleszerettem volna.Semmi konkretumrol nem beszéltünk,de valamiért úgy érzem hasonlóan elcseszett mint én,annyi különbséggel hogy még ő szétdrogozza magát,én mondjuk sporttal vezetem a feszültséget.

Már bánom,és biztos minden nőt megdug,bár a cirógatás a random arcra,fejre puszik,az osszebujas kicsit megzavart,pedig biztos csak én képzelek bele többet.

Miért kell nekem ilyen férfi?miért nem a normális,kedves kell,aki mellett nyugodt vagyok?


dec. 13. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Mert megmentőt akarsz játszani. Ez a te gyerekkori traumáidból ered.
dec. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Beteg,de nembaj!

A mai világban már divat,támogatott,promotált minden ilyen.

Tehát a környezetedtől mostmár a jó dolgokért szidást,rossz dolgokért dicséretet kapsz.

dec. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ezért: "úgy érzem hasonlóan elcseszett mint én"

Lehet úgy érzed tudat alatt, hogy egy kiegyensúlyozott ember mellett elcseszett izének éreznéd magad, nem nyugodtnak.

dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!