Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Írnátok stresszoldó tevékenysé...

Írnátok stresszoldó tevékenységeket? Hétköznapi dolgok, pl a takarítás is lehet az? Írjatok példákat, nektek mi.

Figyelt kérdés
dec. 22. 22:14
 1/7 anonim válasza:
Sport, takarítás igazából bármi ami sikerélménnyel tud eltölteni. Pl vkinek lehet a zenélés is,mert ért hozzá, én attól csak ideges leszek.
dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
még mindig 1es vagyok, igazából vkinek az evés is stresszoldó, azért is van annyi kövér ember.
dec. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Két technikám van, hangulattól függ, melyik.

Ha szeretnék kicsit elmélyedni és távol lenni mindentől és mindenkitől, fogom a kamerámat és megindulok a helyi erdőben. Direkt távol minden turista útvonaltól, hogy teljesen egyedül legyek és általában estefelé. Hobbiból szeretek vadállatokat kamerázni. Ezt csak olyanoknak ajánlom, akik tényleg nagyon ismerik a környezetüket, éjszaka eltévedni az erdőben nem jó móka.

Másikat akkor használom, ha nem szeretnék semmin se gondolkozni, csak kikapcsolni az agyamat. Motorra ülök és gurulok össze-vissza egy darabig. Általában kihaltabb utakon.

De mindenkinek más válik be. Ki kell tapasztalni neked mi működik, bármi lehet stresszoldó: sport, olvasás, videójáték, evés (bár azt csak mértékkel), takarítás, akármi.

dec. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Horgolás. Plüssöket/könyvjelzőket csinálok.
dec. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Nekem ezek váltak be:

Séta a szabadban, zenehallgatás, takarítás, fiókok rendszerezése, rendrakás, meditálás, futás/sport/jóga, evés+filmezés, meleg fürdő, forró ital, légzőgyakorlatok, probléma kibeszélése valakivel, zenélés, írás/firkálás, hajmosás….

dec. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a séta vált be zene hallgatással együtt. Ha nagyon stresszes vagyok akár 2,5 órát is sétálok
dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pár hónapja találtam az utcán egy kiscicàt. Mindig úgy alszik, hogy rajtam dorombol... Addig elképzelni se tudtam volna, hogy ez milyen végtelenül nyugtató tud lenni.
dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!