Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális hogy 3hónapja minden...

Normális hogy 3hónapja minden nap sírok?

Figyelt kérdés
Ebből lehet valami bajom egy nap akár többször is igazából érzem ahogy fáj a lelkem valamelyik nap tán amikor kicsit elaludtam sírtam is álmomban inkább könyeztem

dec. 22. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Nem jó, határozottan nem jó. A problémád forrását kellene megtalálni és kezelni, gyógyítani a lelked.

Van két lehetőség.

Kisírod magadból a fájdalmat és ezzel levezetéd azokat a negatív energiákat, melyek szervi megbetegedést okoznak.

Másik lehetőség, hogy hiába sirod ki ami bánt, emészt tovább a probléma és idővel megbetgíti a testet. Ha nem tudsz pozitív energiák által

(ezt nem kell túlmisztifikálni, lehetnek ezek baráti találkozók, szakember)

túl lenni ezen, célszerű szakemberhez fordulni.

dec. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sírni sírok de csak egy kis ideig nyugszom meg aztán megint jön azaz érzés a probléma oka megvan de nem tudom gyógyítani a lelkem még barátokkal ismerösök csaladdal is max egy ideig es arra ami bant nincs segitseg es nem kapok valaszt csak emesztem magam aludni is nehezen alszok el stb
dec. 23. 00:33
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Hogy merül fel benned, hogy ez normális dolog lehet esetleg? Még ha meghalt az egész családod 3 hónapja, akkor se normális, hogy azóta is naponta sírsz.

Menj orvoshoz, itt már gyógyszer kell valószínűleg.

dec. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Tehetetlenség és érzelmi megrázkódtatás ki tudja hozni.
dec. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Menj pszichológushoz, beszéld meg valakivel a problémáidat. Ha gondolod nekem is írhatsz privátban.
dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!