Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax abbahagyása 2hónap...

Xanax abbahagyása 2hónap használat után?

Figyelt kérdés

Mar elavult ez az oldal,de aggodom,ezert megkerdem itt is,hatha.

2honapja szedek xanaxot ugy nagyjabol naponta , par napot hagytam ki, max 10et osszvissz,de nem egymas utan

Szedtem 0,5ot 0,25ot , 1mgt, utobbi hetben 2mgt, neha hetvegente de nagyon ritkan max 2x volt olyan hogy 4mgt,alkohollal

Orvos segitseget nem tudom kerni,nemtudok diazepamot se beszerezni,eleg xanaxot sem

9mgm van osszesen,ebbol szeretnem oldani a leszokast

A tervem 1mg 3 napig, 0,75mg 3napig,0,5 3napig, 0,25 3napig.

Ez a legjobb amit tudok tenni,

Nem igazan felek a visszatero szorongastol,izomgorcsok, en csak arra szeretnek megnyugvast tudni,hogy nem fogok elvonasi rohamot kapni,tudjatok seizure nem tudom a magyar megfelelojet,mert az halalos,meghalni nem szeretnek.

Kerlek nem kerek itelkezest,csak egy velemenyt,hogy ilyen modon biztonsagos e a leszokas.

Koszonom!! :)



dec. 23. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Lehet, hogy ez így nehézkes lesz, de az is lehet, hogy nem lesz komolyabb gond. Az epilepsziás rohamtól félsz, ez nem teljesen zárható ki. Ha nagyon rosszul lennél, hívd ki a mentőket. Meghalni nem fogsz.
dec. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Én 1 év szedés után raktam le hirtelen és semmit nem okozott. Ne stresszelj rá ez a lényeg. Jó az ahogy leakarod rakni sok sikert!
dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Az alkohollal való gyógyszerhasználat ütötte meg a szemem.
dec. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Elsohoz annyi lenne a kerdesem, hogy van e ennek a rohamnak valamilyen előjele amibol tudni fogom hogy bekovetkezik?


Az alkohol plusz gyogyszer kombinacio hat nem vagyok ra buszke,nehez a javulas,de legalabb mar nem vagyok metamfetamin fuggo

dec. 23. 23:18
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Én még nem jutottam el epilepsziás rohamig, csak a közelébe, de az is pokoli. Reszketés, brutális szédülés (megmozdulni nem tudok) szinte folyamatos hányással, öklendezéssel és nagyon magas vérnyomással. Ha ilyenkor nem hívnék mentőt, és nem vinnének be kórházba, akor lehet hogy jönne az igazi roham is. Sajnos alkoholt szoktam inni gyógyszerre, aztán amikor elfogy, hát akkor jön a borzalom.:(
dec. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is ugyanaz mint a 2, csak Rivotrillal magas dozisban. Szamitottam a hires epilepsziara, de semmi nem tortent, pedig higyjetek el, akartam egy grand malt.
dec. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
25%

Jézus tud neked segíteni!csak kérnikell

Jézus a betegeket meg gyógyítja,a figjokat megszabadítja csak segítségül kell hívni!!

dec. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hogyan tudom megkerni jezust hogy mentsen meg egy epilepszias rohamtol?
dec. 29. 22:55
 9/9 Szabó.Jani ***** válasza:

7-nek és 8-nak: Jézus úgy fog segíteni, h lehetőséget fog adni, hogy időben eljuss egy megfelelő orvoshoz!

És erre kérheted is Őt, hogy mielőb adja ezt a lehetòséget!

Ezt nagyon komolyan mondom.

jan. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!