Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen a Nyírő Gyula Kórház...

Milyen a Nyírő Gyula Kórház pszichiátriája?

Figyelt kérdés

Főként olyanok válaszait várom akik mostanában voltak ott.

Vannak terápiák, vagy csak gyógyszerezés?

Van egyéni terápia pszichológussal?

Az ország egyéb részéről (nem Budapest) kb mennyi idő alatt fogadnak új beteget?

Először el kell menni külön vizsgálatra, vagy csak telefonon adnak egy időpontot egyből befekvésre?

Hogy érzed, segített?



dec. 24. 01:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Röviden, tömören: xar. Elméletileg azért van, hogy segítsen az embernek, gyakorlatilag meg mint egy szabálysértési elzárás teljesítése, és nem csak azért írom mert nem akartam odamenni.
dec. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Körzeti pszichiáter utalt be. Nyílt osztályon egy hét volt, mire egyáltalán rám nézett egy orvos, aztán mondtam, hogy engedjenek el.


Zárt osztályon még csak meg sem vizsgáltak, csak beraktak rohadni, majd egy hét után eljátszottam egy meghallgatáson, hogy minden rendben van és elengedtek.


Semmit nem ér az egész.

dec. 24. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Én régen voltam ott.2015 vége,2016 nyár.

Eloszor onkent mentem,szar fos nem erdekelete a dokit en hajkurasztam kerestem stb. Gyogyszerekkel nyomnak szivjanak le. Masodjara ongy.kiserlet volt. 1 nap zart. Utana kb 2 het nyilt. Igazabol semmi ertelmes erdemlehges nem volt. Egy pszichologus par napig dumalt velem utana eltu t a sullyesztobe amugy kb leszartak. Gyogyszer volt a terapia sokat nem ertem vele mind1. Szarnak az emberre en elhiszem keves orvos sok beteg van. De baszki akk9r ne csodalkozzanak az alkeszokon meg az ongyilksokon. Hamarosan kinyirom magam mert eleg volt ebbol a f.os g.eci sz.ar eletbol.errol ennyit csodat ne varjon senki. Szivas de ez van.

dec. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Nekem nem volt olyan rossz, összel voltam. A doki redszeresen keresett, a csoportterápiák is jók voltak. Én egyéni terápiát nem kaptam, de volt, aki igen.
dec. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régebben még egész elfogadható volt (sokszor voltam benn), de úgy látszik mostanra esett a színvonal.
dec. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!