Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az apám már 60 éves elmúlt,...

Az apám már 60 éves elmúlt, iszik, és a viselkedése egyre kiszámíthatatlanabb, agresszívvá válik. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Állása még van, ráadásul nem rossz fizetéssel. Azt ellátja, de itthon pokollá teszi mindenkinek az életét. Agresszív dühkitörései vannak, egyik pillanatról a másikra átmegy elmebeteg agresszív egybites majom üzemmódba, ordibál, folyamatosan erőből becsapja az ajtókat, esetenként tör zúz, dobálja épp ami a kezében van, de azzal mentegetőzik hogy ő nem üt meg senkit(egyébként a múltban erre volt példa, nem is egyszer), nekem is nekem esett, meg anyám haját nem egyszer megtépte: nem árt megjegyezni hogy ezek akkor történtek amikor megsértve érezte magát, a nagy igazságérzete miatt.

Anyám fél tőle, nekem meg már eszembe jutott hogy ha túl messzire megy akkor egyszerűen leütöm valamilyen kemény tárggyal, amit sajnos meg is kell tegyek ha szükség lesz rá.

Ha a hatóságokat hívnánk, biztosan kimagyarázná magát, mert nárcisztikus, ADHDs személyiség. Amíg normális addig nagyon kedves és elbűvölő személyiség, megjátssza magát. Egyébként szociálisan hulladék, csak a saját eszmerendszerét tartja szent és sérthetetlennek, a többi embert előszeretettel lenézi. Kis korában az anyja verte mert már akkor is viselkedésproblémái voltak, színlelte az ájulást, fogyatékosnak tettette magát, stb...

Mit lehet kezdeni egy ilyen emberrel?


dec. 26. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Ennek összesen kétféle kimenetele lehet.

Vagy ő ver agyon, vagy félholtra valakit, vagy valaki a családbol besokall, és megmártja benne a nagykést.

dec. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem, de pont ezt szeretném megelőzni, nincs valami intézmény, amelyik kivizsgálja hogy nem normális és időzített bomba, és elviszik innen?

Jobb lenne mindenkinek.

dec. 26. 14:27
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
A gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy a teszetosza hatoság semmit nem fog tenni, csak annyit ér el, hogy felbőszíti az agresszort.
dec. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Be tudja osztani a pénzét? Tud tisztaságot tartani? Ön- vagy közveszélyes?
dec. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak bizonyítékaitok a támadásokra?
dec. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés .
dec. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gungasam ***** válasza:
Válás, vagyonmegosztás, külön élés...Ehhez nem kell hatóság, nem kell kés, nem kell más csak bátorság ahhoz, hogy nélküle is van élet...
márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!