Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdostátok magatokat? ha...

Vagdostátok magatokat? ha igen miért csináltátok? hogy tudtatok leszokni róla?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam akinek elég csúnya vágott sebei vannak. Szeretnék neki segíteni de nem tudom hogy hogyan. Privátra is válaszolok

dec. 27. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Eloszor azert vagdostam magam mert, sokat bántalmaztak, aztan késöbb már azért mert élveztem, jó érzés volt megvágni magam. Már abbahagytam, mert meguntam és inkább iszok.
dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem, nem vagdostam magam soha, mivel sem mentális problémáim nincsenek ilyen erősek, és figyelemhiányos sem vagyok.

Neki mindenképpen szakemberi segítségre van szüksége.

dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2%
Nem. Abszolút szellemi oka van az ilyennek. Démoni/szellemi megszállás. Amint ki van parancsolva, egyből megszűnik az ilyesfajta "késztetés" hogy vagdossa magát.
dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Justinianus ***** válasza:
7%
Nem, én még a pörköltnek való húst is kockázva veszem, és csak recés kés van itthon, mert irtózom minden vágástól.
dec. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Igen, kétszer vágtam meg magam, elég csúnya volt. Így dolgoztam le a stresszt. Azóta lefutom.
dec. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

13 évesen vagdostam magam, hogy észre vegyék,baj van a lelki világommal. Egyszerre vesztettem el a szüleim,és bátyám,én pedig nevelőszülőkhöz kerültem,akik bedobtak egy fűtetlen kamrába,lenne mit írni.

Azóta szerető feleség,anya vagyok,és nagyon csúnya a vágás, mostmár szégyellem,nem tudom mit mondok majd a gyerekeknek ha rá kérdeznek

dec. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Húszas éveimben abbamaradt, azóta 10 év alatt kn 4x vágtam meg magam.
jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen vagdostam magam 10-11 évesen családi illetve iskolai problémák miatt.Meg azért is mert úgy éreztem megérdemlem ha fáj.
jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!