Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fejfájás,erős hányinger,vissza...

Fejfájás,erős hányinger,vissza térő álmok?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem,vagy hogyan tudnám ezt megfogalmazni.

Nem sokat alszom,azt is ébredéssel(kisbaba van,és egy két éves,aki éjjel még felkel)

Reggelre mindig erős fejfájásra ébredek,eszembe jutnak az álmok,amik erős hányingert váltanak ki,és erős érzelmeket.

Este mikor lefekszem,már majdnem bealszom, mikor újra "látomásom van" így nevezem, szerintem amiket össze álmodok,vannak részek amikre nem emlékszem,és ezek este vagy napközben törnek rám,és erős érzelmeket váltanak ki belőlem,és újra az erős hányingert.

Nem tudom hova rakni ezt az egészet.



dec. 28. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem kialvatlanság, kimerültség, de már olyan szintű, hogy én felkerésnék vele orvost, ez átmehet depresszióba, akármibe.
dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igazából jól bírom a nem alvást,inkább az érzelmekkel vannak gondok,hiszen az váltsa ki a hányingert is.

Napközben mikor csinálok valamit,van hogy csak bevillan egy kép,és vele együtt jön az érzés is.

Olyan dézsavű szerű,annyit észre vettem még, hogy sokkal érzelmes ebb vagyok.

Depressziónak nem engedek, nagyon össze szedett vagyok,voltam már erős depresszióba 10 éve,felismertem a jeleket,és van egy csomó erről szóló könyvem is.

Bízom benne, hogy gyorsan helyre áll,mert esküszöm,ilyen halál közeli élménykènt élem meg,már arra is gondoltam, hogy ilyet érezhet egy ember,mielőtt elmegy erről a földről?

Mostanában napi szinten többször feljön a gyerek korom,ilyen kis részek,én nem is gondolok rá,csak úgy beugrik, van hogy 3 éves koromra emlékszem vissza,aztán 17 pl vagy 23-20 így össze vissza.

Nem tudom hová tenni tényleg. Csak szeretnék olyan lenni mint terhesség előtt ,mert terhesen kezdődtek ezek a dolgok. ♥️

dec. 28. 13:11
 3/5 A kérdező kommentje:

És ilyenkor ugyan úgy,beugrik egy pillanat,látom a képet amit gyerekként megéltem,majd az érzést,amit akkor éreztem,abban a pillanatban.

Nem tudok orvoshoz fordulni,Vajdasági vagyok,és nem tudok annyit szerbül,itt pedig csak Szerb orvosok vannak.

dec. 28. 13:13
 4/5 A kérdező kommentje:
*És ezek a gyerekkori emlékek is hányingert váltanak ki belőlem.
dec. 28. 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig nem ártana az orvos valamiféleképpen,mert úgy tűnik valami hormonális változáson mész keresztül. Így hogy terhességnél kezdődött, ez talán így egyértelműbb is.

Pedig általában elmúlik szülés után,de mivel hajlamos vagy depresszióra,figyelj azért a jelekre+igen,az alvás megvonás is bőven rá tehet erre. :/ Jobbulást kívánok kérdező,fel a fejjel és küldöm az energiát.

dec. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!