Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bemehetek a SOTE pszichiátriára?

Bemehetek a SOTE pszichiátriára?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy új pszichiátert találni, mert ahol most vagyok, ő azt mondja, már nem tud semmit tenni értem. A lakcímem 3.ker. ez alapján mehetnék a Balassa utcába? Ha nagyon nem vagyok jól (most ezt nem részletezem) akkor van ott olyan osztály, ahova fel tudnak venni?

jan. 2. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
3. kerületi lakosként a Rókusba tartozol. Azt nem tudom, hogy be lehet-e sétálni csak úgy és felvesznek-e.
jan. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a SOTE azt mondta, hogy kell pszichiátertől beutaló, anélkül csak akkor fogadnak ha mentő visz be, de akkor zártra raknak.
jan. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Ha a legutóbbi zárójelentésemben benne van, hogy a SOTE-t ajánlják, azt elfogadják beutalónak?
jan. 2. 16:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pff.. nem tudom. Hívd fel őket szerintem. Nem harapják le a fejedet, csak egy csomót kapcsolgatnak összevissza. De azt is megteheted hogy bemész a pszichiáteredhez kérsz beutalót és úgy mész hozzájuk, habár azt hiszem várólista van..:/
jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a mindennapjaim már annyira nehezek, és rossz gondolataim vannak, hogy egy hosszú várólistát nem tudnék kivárni.

Ha odamegyek, akkor tudnék beszélni egy pszichiáterrel? Akkor legalább meg tudná ítélni, hogy mennyire rossz a helyzetem és megmondaná, mit tegyek.

jan. 2. 17:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ambulancián tudsz érdeklődni. Én terápián voltam ott, de nem feküdtem bent.. elvileg kell hogy legyen ügyeletes orvos. Most vagy ott tart, vagy elenged hogy nem vagy olyan komoly eset.. de én mondom előtte felhívnám őket.
jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha területileg a Rókusba vagy illetékes (ahogy itt előbb írták), akkor valószínűleg azért van a papírodra SOTE írva, mert már a Rókus is a SOTE fenntartása alatt áll egy ideje, úgy tudom.
jan. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!